Skocz do zawartości
pansy_1

VIBEUI_V2.0_1512_7.149.1_ST_P780_mix_pansy_1_pl_ 28_03_15

Rekomendowane odpowiedzi

awygo
    mecze sie od kilku dni i nic i we flash toll probowalem i w mkt tools i nic pomocy
    A szczegóły? Co to znaczy "nic"? Jakiś komunikat o błędzie?

Pobierz TWRP https://mega.co.nz/#F!kZdlhZLS!EokEe7DMhZvSGU6yQz36Jg

Wypakuj do dowolnego katalogu. Uruchom SP Flash Tool, zaznacz DA DL ALL With Check Sum, wskaż plik MT6589_Android_scatter_emmc.txt z katalogu, do którego wypakowałeś ściągniętego zipa. Kliknij Download i podłącz WYŁĄCZONY telefon. Gdy pojawi się zielone kółko (po kilku sekundach) możesz odłączyć telefon. Do recovery wchodzisz wciskając jednocześnie power, vol+ i vol- i trzymając do momentu uruchomienia recovery.

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prosze po kolei napisac podać linki jak mozna zainstalowac twrp mecze sie od kilku dni i nic i we flash toll probowalem i w mkt tools i nic pomocy

Zainstaluj sobie ROM np P780_S135_130917_rooted_twrp_gapps. potem ze sklepu Google instalujesz MOBILE UNCLE TOOL, a na karteSD wrzuć sobie TWRP jakie chcesz ważne zeby miało koncowke .img. Wchodzisz w Mobile uncle tool i klikasz w RECOVERY UPDATE, nastepnie wskazujesz plik wczesniej skopiowany na SD i klikasz OK. Mi to działa.

PS. Do recovery tez mozesz wejsc za pomoca MOBILE UNCLE TOOL wybierajac INTO RECOVERY MODE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Zainstaluj sobie ROM np P780_S135_130917(...)
    Wątek dotyczy romu VIBEUI_1447_7.29.1_DEV_P780_mix_pansy_1_root_ 09_11_2014/pl. Czy na tym proponowanym przez Ciebie można zainstalować VIBEUI_1447_7.29.1_DEV_P780_mix_pansy_1_root_ 09_11_2014/pl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy na tym proponowanym przez Ciebie można zainstalować VIBEUI_1447_7.29.1_DEV_P780_mix_pansy_1_root_ 09_11_2014/pl?
    Tak, sam mam tak zainstalowane, po wgraniu S135 wgrywane normalnie przez recovery TWRP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zarkan

Witam.

Jako ze robię to pierwszy raz to mam pytanie. Jako że mam nową wersje p780 04.2014 to czy ten rom będzie działać na nim? Czy muszę wykonać jakieś specjalne zabiegi przed wgraniem go przez TWRP który udało mi się bezproblemowo zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Ten rom można zainstalować tylko na chiński rom. Jaką masz wersję romu i TWRP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro powinno mi się udać zamieścić wersję VIBEUI_V2.0_1449_7.61.1_DEV.

---------- Post dołączono o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Nową wersję umieszczę w pierwszym poście oraz zaktualizuję tytuł tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zarkan

TWRP jest ten z kilku postów wyżej a soft 4.4.2 oznaczony jako VIBEUI_V2.0_9439_7.10.1._DEV_P780 dostarczony z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DARER

Mam pytanie czy można zmienić na tym romie układ partycji? Np 3 do 1 GB? Jak? Czym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem po raz pierwszy aktualizować swojego p780, startowałem z Vibe V1.0 z którym kupiłem telefon. Zgodnie z instrukcjami zainstalowałem w pierwszej kolejności za pomocą Flash Toola - Kit Kat 4.4.2 VIBEUI_1.5_baralajbi wersja 4GB i to by było na tyle... Więc obecnie mam VIBEUI V1.5 1423 9 ST P780 baralajviV7. W SuperSU widzę Power Manager, Security oraz Mobileuncle Tools dzięki któremu mogę się dostać do poziomu TWRP, tak? i teraz gdy próbuję zainstalować cokolwiek pod TWRP (4.4root, Android_4.4_x_root, VIBEUI_V20_1426_DEV_P780_OLK_W_B94D, VIBEUI_V2.0_1431_4_DEV_P780_OLK_W_66FC_by__pansy_1-mix, VIBEUI_V2.0_1433_4_ST_P780_by_pansy_1_mix_23_08_2014_RooT_pl, VIBEUI_V2.0_1437_7.5.1_DEV_P780_gaaps_root_pansy_1_mix_pl lub vibeui_v2.0_1447_7.29.1_dev_p780__mix_PL_pansy_1) przy ok 20-30% instalacja się przerywa i wyskakuje komunikat INSTALLATION ABORTED. Wchodząc w USTAWIENIA znajduje mi nową aktualizacje VIBEUI V2.0 1447 wszystko ładnie się ściąga a przy ponownym uruchomieniu w trybie TWRP wyskakuje ten sam komunikat : INSTALLATION ABORTED.

Co robię nie tak?

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi