Skocz do zawartości
lozohcum

Krótka recenzja - Folia 3mk Solid - front i tył

Rekomendowane odpowiedzi

smaky

Myślę, że listek powinien znajdować się od strony otworów na folii, w celu szybkiej korekty gdy okazuje się, że jednak nie trafiliśmy dobrze w otwory (tu mamy aż trzy). Teraz gdy zaczynamy kleić od dołu to dopiero po przyklejeniu całej folii okazuje się czy dobrze z nimi trafiliśmy i wówczas w celu korekty trzeba odklejać cała folie, a przypominam że drobinki kurzu tylko na to czekają. :E Ja przed przyklejeniem dopasowałem folię na "sucho" do otworów i co się okazało, że od dolnej krawędzi muszę zachować 1mm dystans, gdybym zaczynał od samej krawędzi ekranu to bym miał folię na głośniku, nie wiele ale zawsze. To takie moje spostrzeżenie.

A co do samej folii to spisuje się na razie doskonale, kupiłem zestaw matowy na przód i tył i ta na tył bardziej mi się podoba bo jest bardziej matowa bo ma mniej refleksów, ta z przodu to taki zmatowiony połysk no ale to pewnie wynika z tego, że na ekran musi iść bardziej przezroczysta żeby lepiej oddać kolory. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radmax

Dokładnie jak pisze przedmówca, z przodu listek jest ok, z tyłu jest problem z trafieniem w oko aparatu, listek powinien być na górze przy soczewce a nie na dole.

A poza tym folia świetna :-)

Edytowane przez radmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@smaky i @radmax rozumiem, że problem z listkiem był przy folii na tył urządzenia.

Nasze folie zawsze staramy się oznaczać listkami w taki sposób aby montaż rozpoczynać od strony z największą ilością elementów. Zatem w tym przypadku listek powinien znajdować się u góry, tuż przy otworach.

Dołączam zdjęcia jak to powinno wyglądać. Proszę dajcie znać, jeśli w Waszym przypadku było inaczej.

Trzymka, Paulina z 3mk

post-164783-14255754248204_thumb.jpg

post-164783-1425575424661_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radmax

U mnie tył wygląda tak

post-125559-14255754262487_thumb.jpg

post-125559-14255754262872_thumb.jpg

Edytowane przez kinomam0
    foty zamieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smaky

U mnie listek był na dole zarówno na przedniej folii jak i na tylnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy 3MK Solid zamaskuje ryski na tylnim panelu Xperii M2 ?

Mam białą wersję i jest troche rys na tylnej klapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

Bardziej polecam Matte w takiej sytuacji. Matowa najlepiej maskuje rysy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@smaky i @radmax z tego co widzę na zamieszczonych zdjęciach, listki D-F zostały umieszczone nieprawidłowo.

Bardzo was przepraszam, że takie folie trafiły w Wasze ręce. Proszę, napiszcie do mnie na priv żebyśmy mogli wyjaśnić tę sprawę. :)

@moszczan 25 tak jak napisał @Duals folia 3mk Matte w największym stopniu zmniejsza widoczność drobnych rysek,

zabrudzeń i śladów po palcach. To folia bardzo funkcjonalna. Gdybyś potrzebował więcej informacji na ten temat zapraszam na naszego bloga, gdzie znajdziesz interesujący artykuł

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość kupić solid na przód a matte na tył? Czy tylko zestawy PIT solid i matte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up folie na tył s dostępne jedynie w zestawach PiT.

Najlepszym rozwiązaniem żeby stworzyć taki mix, to zamówienie 3mk Matte w zestawie PiT i 3mk Solid folii na przód.

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi