Skocz do zawartości
domek2011

Po aktualizacji nie działa dotyk.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam brandowe oprogramowanie z sieci Play, dzisiaj pobralem aktualizacje oprogramowania bo byla dostepna z poziomu telefonu. Po aktualizacji brak reakcji na dotyk, przyciski glosnosci i power dzialaja. Co teraz? Ktos moze tez ma ten problem?

Edytowane przez jaszczur
    Prefiks i poprawka błędu w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie dziala dotyk to przywróć tel do ustawień fabrycznych.

Uruchom tel wciskajac jednoczesnie "vol-" plus "power" jak pojawi sie logo lg posc i wcisnij szybko jeszcze raz ta sama kombinacje i trzymaj az pojawi sie info o przywroceniu telefonu do ustawien fabrycznych wybierasz przyciskami glosnosci potwierdzasz powerem.

Jak to nie pomoże to trzeba wgrac oprogramowanie flashtoolem.

Jeszcze mi sie przypomnialo ze w oprogramowaniu lg na pc jest opcja napraw bledy aktualizacji czy jakos tak sprobuj tego.

Edytowane przez marekdabro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z chęcią bym spróbował opcji z PC ale jak mam przełączyć tryb podłączania USB na łączenie z oprogramowaniem lg. Hard reset może i pomoże ale chciałbym zachować smsy a po reszcie nic nie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmmm chcesz ratować Telefon, czy SMSy? Dziwne masz podejście, skoro tak chcesz to robić to forum Ci nie jest w ogóle potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Ty masz dziwne podejscie, bo chyba nic zlego w tym ze chcialbym zachowac wazne smsy, a byc moze ktos zna sposób, dlatego pytam na forum.

A czy jesli podlacze myszke przez usb do telefonu to bede mógl w jakis sposob operowac telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myszka jest dobrym rozwiazaniem nie pomyslalem nawet o tym. Potrzebujesz kabla otg.

Wpisujesz w dialerze kod 3845#*855# wchodzisz w setting i update touch firmware i zobacz czy zaskoczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też pojawiła się opcja aktualizacji firmware (brand Play) na V10i. Na razie nie mogę zrobić, bo mam roota a usunąć go mogę pewnie tylko przez LG PC Suite (próba usunięcia go SuperSu nic nie dała - telefon przy aktualizacji "widzi" roota i odmawia aktualizacji).

Zaniepokoiła mnie jednak ta sytuacja Kolegi o zaniku dotyku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak zaktualizujesz daj znać czy u Ciebie to samo sie stało. Podłączyłem myszke i tak jak piszesz to aktualizacja do V10i była. Narazie nic nie robie na własną ręke, skopiowałem tylko potrzebne dane, a telefon oddam na gwarancje bo i tak miał tam trafić z powodu nie działającego wejścia słuchawkowego, a może jak oddam to usuną mi to badziewne brandowe oprogramowanie z PLAYa i wrzucą najnowszą czystą wersje ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Trochę nie pokoi ta sytuacja z nowym oprogramowaniem. Może są na forum Inni użytkownicy sieci Play którzy dokonali aktualizacji LG G3 i wypowiedzą się jak u nich działa telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hajpek

Cały czas aktualizuje, a tel mam w playu i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi