Skocz do zawartości
domek2011

Po aktualizacji nie działa dotyk.

Rekomendowane odpowiedzi

andi14

Mam problem z instalacją V 10i w moim G3. Może napiszę że dzisiaj dostałem nowiutkiego z Play G3 i na początku wziełem się za aktualizacje . Pierwsza V 10 e poszła bez problemu , telefon przywróciłem do ustawień fabrycznych , pobrało i aktualizowało aplikacje i pokazał że jest nowa wersja oprogramowania czyli V10i . Ladnie zaczyna ; zaciągać ; i najpierw przy 60% się zatrzymał , pokazał komunikat błąd serwera , drugi raz doszedł do 30% i wywala ponownie błąd z serwerem, a teraz dochodzi do 17 % i stop. Połączenie WIFI bardzo dobre , bateria naładowana , czy jest to błąd na serwerach LG czy coś nie tak z G3 , jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja do V10i ok. Brak jakichkolwiek awarii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Wszystko już jest ok . Po przywróceniu ustawień fabrycznych na parę minut wyłączyłem telefon , a po włączeniu od razu pobrał i zainstalował V10i i śmiga bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś odebrałem swojego LG G3 z serwisu. Niby to wina aktualizacji, że dotyk nie działał, ale został wymieniony cały front, łącznie z wyświetlaczem, i teraz działa jak należy.

Napisałem im jeszcze w uwagach że nie działa mi aplikacja pogody na ekranie blokady, ale chyba nic z tym nie zrobili, bo dalej nie działa.

Jedynie co mnie chyba powinno cieszyć, że usunęli mi brandowe oprogramowanie z PLAYa, na oryginalne z LG.

Tyle że z playa miałbym już soft v10i, a tutaj mam v10h ;/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką masz wersję oprogramowania teraz? v10h-EUR-XX czy v10h-260-06? Pytam, bo u mnie pomimo wygrywania wersji niebrandowanej, w telefonie i tak widnieje wersja z brandem Plusa-260-01.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Martin1992 wgrywanie niebrandowanego romu nic nie da. Musisz sam zdebrandować ten który masz. Później już brand nie powinien się pokazać.

Poradniki jak to zrobić znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, Damian. :)

Ale mimo wszystko dzięki za chęć pomocy.

Byłem tylko ciekaw czy serwis może dał jakoś radę wgrać soft, tak by wersja oprogramowania zmieniła się na EUR-XX.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi