Skocz do zawartości
dus

LG G3 d850 przerwana instalacja roomu

Rekomendowane odpowiedzi

dus

Witam serdecznie

Mam problem z D850 ,jako ze oryginalny room mi nie przypadl do gustu bo zawieral wiele syfu z sieci ze stanow to chcialem zainstalowac nowy room i poprosulem o to syna .. Wgral mi room [ROM] SphinX G3 Neo V2.0 for D855 16/32GB, F400 L/S/K i dzialal ale po polaczaniu z kims nie dzialal glosnik i mikrofon ( nie bylo nikogo slychac ani slychac co mowie oraz pipania podaczas oczekiawania na rozmowę . postanowilismy wgrac inny room do 850 i sie nie dalo no to spróbowalismy inny do 855 i poszlo ale przerwalo przy 6 % i Po wyjeciu beaterii i wlożeniu ponownie oraz wlaczeniu telefonu wlacza się "Frimware Update"

Czy mogę prosić o pomoc w uruchomieniu telefonu ? Jakikolwiek room bym mógł zainstalowac ten oryginalny LG G3 (AT&T) [D850] ??

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc :)

Nowy telefon posiadal LG G3 (AT&T) [D850]

Wgralismy SphinX G3 Neo V2.0 wszystko pieknie dzialalo procz tego ze nie dzilal ani glosnik ani mikrofon i wylacznie tylko podczas dzwonienia do kogos , procz tego glosnik i mikro dzialal ok .

po probie powrotu do LG G3 (AT&T) [D850] wyskakiwal blad ze to nie ten model telefonu .

Po próbie grania innego roomu dla D855 WYSYPALO SIE WSZYSTKO I TERAZ POJAWIA SIE TYLKO "fRIMWARE UPDATE".

Prosze o cokoliek co pomoze mi uruchomic telefon by grac cokolwiek by go uruchomic .

Z góry bardzo dziekuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uruchomiłeś? Miałem to samo. Instalacja LGMobile Support Tool - po uruchomieniu: Dodatkowe funkcje, a następnie Awaryjne odzyskiwanie oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nakess

Potem nie baw się w żadne romy, tylko wgraj czysty soft od LG. Łap tu link do wersji dla twojego urządzenia:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

podpinam się pod temat. Jestem w tej samej sytuacji. Ściągnąłem wersję Support toola stąd link Czy to jest dobra wersja toola?. Czy ta wersja FW będzie adekwatna dla telefonów z wolnej sprzedaży?

Będę wdzięczny za pomoc:)

Szefxxx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sil3nt

Witam podpinam się do tematu - mam problem z moim LG G3 D855 (stockowy rom z logo vodafona),

Dziś postanowiłem dokonać aktualizacji oprogramowania w G3 - z H na J i podczas flashowania telefon zareagował tak jakby został odłączony od USB - a następnie podłączony ponownie jednak instalcja firmwaru już nie została kontynuowana po kolejnym restarcie telefon zbootował już tylko do ekranu firmware update na którym pozostał do tej pory. w tej chwili próbowałem rozpocząć flashowanie od początku jednak dostałem komunikat że telefon nie jest podłączony - sprawdziłem brak prawidłowo zainstalowanego sterownika MTP (być może przez to nie udał się pierwszy flash), jednak w tej chwili mimo wypróbowania wszelkich paczek i miliona restartów komputera oraz próby instalowania na świeżym systemie nie udało mi się uzyskać poprawnego statusu zainstalowania tych sterowników czy ktoś ma dla mnie jakąś sugestię lub pomysł jak zainstalować ten sterownik lub jak w sposób alternatywny sflashować firmware?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do sil3nt: jaki system na komputerze? Ja "ubiłem g3" aktualizując na Win 8.1 64bit. Win 7 64bit + Support Tool poszło gładko. Kabelek koniecznie podłącz pod USB 2.0 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sil3nt

hmm udało mi się poraz kolejny odinstalowałem sterowniki od USB lg united oraz uruchomiłem flash prez flash tool 1.8 i pliki TOT jak ktoś będzie potrzebował tutorial proszę na priv bo prowadzi do innego forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi