Skocz do zawartości
michalmoniak

Dyskusja na temat Romow i Kerneli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy kernel 3.0.31-1280411 mozna wgrac z Blacktox r2.1 ?

Jesli tak, gdzie znajde link do niego?

Szukalem na xda, ale nie znalazlem.

Dzieki za pomoc.

Sorki,jesli nie ten dzial..

Edytowane przez bartekc00
    łączenie wątków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem świeżak w tym dziale ze względu na to, ze N7100 posiadam raptem 2 dni. Na razie mam STOCK 4.4.2 z ROOT'em. Chciałbym zasięgnąć porady. Nie będę pisał głupot w stylu "który ROM jest najlepszy", bo takowego nie ma. Wszystko kwestią gustu. Spytam może inaczej. Które ROM'y są godne polecenia? Które warto przetestować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Ten jest najbardziej popularny i moim zdaniem najlepszy na note 2. Ale jak to mówiłeś kwestia gustu:

[4.4.4] DN4 (Ditto Note 4) ROM from E-team (… | Samsung Galaxy Note II GT-N7100, N7105 | XDA Forums ;)

"Gdybym miał note 2, na pewno był by to mój rom do codziennego użytku."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O widzisz. Jasna i klarowna wypowiedź. Właśnie takiej oczekiwałem. Sprawdzę ten DN4 i jeszcze Phantom ROM v13, który tez podobno wart jest uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

No to ja dodam rom DIAMOND Jest najnowszy i dodatkowo dzis dostał update.

Mam go od 12 grudnia i podoba mi się niezmiennie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apki są po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Pewnie.

Tylko sms angielski, ale to w niczym nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Esperer ja jestem osoba dość pedantyczną, więc mimo iz bardzo dobrze znam angielski, to jednak niewiarygodnie gryzie to w oczy.

Po krótkich, aczkolwiek burzliwych testach sprawdziłem (oczywiście na razie tylko pobieżnie) ROM'y:

Phantom v13 (plus apka SMS z Phantom v2)

DN4 z Update 1 i Update 2

Diamond ROM v6 z Update

Do dłuższych testów wybrałem Phantom v13. Ze względu na to, że aplikacja SMS była po angielsku wydłubałem ją z Phantom Resource v2. Dorzyciłem parę apek, parę usunąłem. Launcher Apex Pro. Jak dla mnie zacnie teraz to wygląda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanowne towarzystwo, wróciłem po raz 3 do Note 2 i szukam romu. Zawsze używałem stocka i mimo że były jakieśtam drobne wady, to i tak cały czas go używałem. Teraz mam note 2 brandowany z play i skoro i tak już muszę zmieniać softa to pomyślałem że warto byłoby jakiś custom rom wrzucić.

Główne wymagania:

-bezproblemowe działanie, wrzucam raz i na długi czas mam wszystko w du**e, nie mam czasu żeby cały czas bawić się w zmiany softa

-bateria wytrzymująca nie gorzej niż stock, tj. cały dzień użytkowania

-dobra jakość zdjęć i muzyki

-brak zbędnych aplikacji, najlepiej nie taki cukierkowy wygląd jak te najnowsze s5 mają

-żeby rysik działał

Co możecie polecić? Ostatnio custom romów używałem na Ace 2 i Defy i wtedy najpopularniejszy był CyanogenMod. Teraz też się sprawdzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam szanowne towarzystwo, wróciłem po raz 3 do Note 2 i szukam romu. Zawsze używałem stocka i mimo że były jakieśtam drobne wady, to i tak cały czas go używałem. Teraz mam note 2 brandowany z play i skoro i tak już muszę zmieniać softa to pomyślałem że warto byłoby jakiś custom rom wrzucić.

Główne wymagania:

-bezproblemowe działanie, wrzucam raz i na długi czas mam wszystko w du**e, nie mam czasu żeby cały czas bawić się w zmiany softa

-bateria wytrzymująca nie gorzej niż stock, tj. cały dzień użytkowania

-dobra jakość zdjęć i muzyki

-brak zbędnych aplikacji, najlepiej nie taki cukierkowy wygląd jak te najnowsze s5 mają

-żeby rysik działał

Co możecie polecić? Ostatnio custom romów używałem na Ace 2 i Defy i wtedy najpopularniejszy był CyanogenMod. Teraz też się sprawdzi?

Ktoś pomoże? Sprawdziłem na razie: [ROM] Android Revolution HD 31.0 | Android 4… | Samsung Galaxy Note II GT-N7100, N7105 | XDA Forums i bateria bardzo szybko pada, a jakość muzyki wydaje się gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi