Skocz do zawartości
Dejwid.

[ICS] Lite'ning Rom - Fast As Lightning

Rekomendowane odpowiedzi

sleev

Bardzo ładnie działa wersja 1.3

Od rana testuję i nie wywaliło żadnego błedu, zero zwiech i restartów.

Mogę śmiało polecić. Do wyboru launcher pro i Touch Wiz.

Czy wie ktoś jak można wyłączyć crt screen off? (oprócz metody wyłączenia wszystkich animacji - no właśnie apropo tej opcji - jak jej użyję - jakie animacje przestaną być wyświetlane? Próbowałem ale niczego nie zauważyłem, jeszcze trochę świeżak ze mnie w androidzie - ale się szybko uczę :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Na jaki rom najlepiej go wgrać,aby nie było problemów z modułem telefonu?Czy robić wipe przed i po?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej wgraj go sobie na XWKE7...przed wgraniem KE7 zrób sobie na wszelki wypadek wipe data i wipe cache...potem wgraj KE7 i na niego Lite'ning 1.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wlasnie wgralem w tej kolejnosci , jak narazie dziala ok.

P.S

od kilku dni dopiero bawie sie tym systemem a zarazem SGS 2 , moze mi ktos wyjsnic o co chodzi z tym LauncherPro i TwLauncher przy nacisnieciu przyciusku Home ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mika34

Pytanko. Czy mozna sobie dograc do tego romu jakies zmodyfikowane klawiaturki swype z sgs1 tematu? http://forum.android.com.pl/f193/swype-2-7-blackandwhiteandcyan-dla-froyo-and-gingerbread-and-cm7-update-09-06-a-46056/

Czy ten rom ma rozszerzone recovery?

Czy taka zmodyfikowana klawiature mozna wgrac jako update zip z sd card ze zwyklego recovery?

Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pytanko. Czy mozna sobie dograc do tego romu jakies zmodyfikowane klawiaturki swype z sgs1 tematu? http://forum.android.com.pl/f193/swype-2-7-blackandwhiteandcyan-dla-froyo-and-gingerbread-and-cm7-update-09-06-a-46056/

Czy ten rom ma rozszerzone recovery?

Czy taka zmodyfikowana klawiature mozna wgrac jako update zip z sd card ze zwyklego recovery?

Wgralem te klawiature przez CWM i dziala,tyle ze pojawial sie jakis komunikat ze jest pod inne urzadzenie i nie bedzie w pelni funkcjonalna...A rom posiada CWM bo ma w sobie CF-Root 3.7 dla KE8.

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja wlasnie wgralem w tej kolejnosci , jak narazie dziala ok.

P.S

od kilku dni dopiero bawie sie tym systemem a zarazem SGS 2 , moze mi ktos wyjsnic o co chodzi z tym LauncherPro i TwLauncher przy nacisnieciu przyciusku Home ?

Widocznie ten mod ma wbudowane dwa launchery - Launcher Pro i TouchWiz4. Laucher to aplikacja pozwalająca na sterowanie telefonem i jego aplikacjami. Przy wciśnięciu przycisku fizycznego pojawia się menu wyboru pytające z którego launchera chcesz korzystać. Możesz najpierw odhaczyć na dole i po naciśnięciu TW lub LP stanie się on Twoim domyślnym Launcherem.

Jak już wybrałeś domyślny i chciałbyś to zmienić skorzystaj z aplikacji Home Switcher z Marketu. Jest tam opcja przełączania launcherów i ustawiania domyślnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie to wyczytalem na wikipedii i mialem edytowac posta by dodac odpowiedz. :)

testowanie wersji 1.3 ciag dalszy,

przez noc na wylaczonym wifi stan naladowania baterii spadl o 10%

Edytowane przez Jester

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mika34
    Wlasnie to wyczytalem na wikipedii i mialem edytowac posta by dodac odpowiedz. :)

testowanie wersji 1.3 ciag dalszy,

przez noc na wylaczonym wifi stan naladowania baterii spadl o 10%

Jester jak masz usypianie wi-fi ustawione??

U mnie na włączonym wi-fi przez 4 i pół godziny 47%!!!!

Na KE7 takie cuda jeszcze mi sie nie wydarzyły.

Przeszedłem z oficjalnego KE7. Ustawien nie zmieniałem żadnych, to podejrzewam, że ustawienia wi-fi sie nie zmienily, choc nie pamietam jak mialem na stockowym, bo tu bylo ustawione wi-fi sleep policy wi-fi na nigdy.

Rano zmieniłem na wyłączanie wi-fi gdy wygaśnie ekran. Zobacze jak bedzie tej nocy. Dodam,że podczas użytkowanie bateria jest ok. Nie leci jakos drastycznie, jest tak samo lub lepiej jak na KE7.

Nie robiłem wipe/factory reset.

Mam zainstalowany battry widget monitor i tam dokladnie jest pokazane na wykresie jak coś żarło bateryjke, tylko nie wiem co. Gdy sprawdzałem rano wyświetlacz mial 8% a system android 61% !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jester jak masz usypianie wi-fi ustawione??

wow, nie wiem gdzie jest ta opcja :) nic nie zmienialem po wgraniu ROMa 1.3 a mialem tak jak Ty KE7 wczesniej.

Dodam , ze od 4 czerwca non stop zmieniam te ROMy , nie ukrywam ,ze to dla mnie super zabawa :) kiedys moglem tylko wgrac sobie aplikacje na N8 i tyle ,a tutaj kompletna odmiana systemu , zostane na tym 1.3 przez jakis czas :)

Raz mi sie telefon zrestartowal podczas wpisywania adresu w FireFoxie. Mam strone gdzie ogladam zabawne filmy,a

na telefonie te filmy mi nie dzialaja , mam zainstalowanego flash playera 10.3

W miejscu filmu pojawia sie informacja by kliknac w celu pobrania wtyczni, ale po kliknieciu nic sie nei dzieje :/

Nie wiem czy moge Tutaj podac Wam linka do tej strony by ktos z Was mogl to sprawdzic.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi