Skocz do zawartości
Monster69

[4.4.4][I9100] Unofficial MIUI6

Rekomendowane odpowiedzi

szem0

ma ktoś działającego linka do wersji (Android: 4.4 | MIUI: 4.9.5 ) z miupolska?

bo nie mogę z ich strony pobrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nemcio

prosze :D

Jak zmienic aby zew. launcher byl domyslnym ?? Uzywam nova launcher i nie da sie ustawic :(

Juz zrobione :D

ustawienia/wszystkie/wyswietlacz/domyslny launcher

Edytowane przez nemcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Czy wy też macie problem z odtwarzaczem piosenek? Piosenka zagra 1 sekundę i wywala. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nemcio

muzyka leci i fajnie slychac :) niestety po zmianie launchera na nova wyala mi motywy fc i jeszcze jakis ssytemowy wywala fc :( Kolejnym problemem jest fakt iz jak mam xposed(WSM TOOLS) i Greenify jest problem z synchronizacja bo jej nie ma lub czasami fc do tego jeszcze nie moge kupic kredytow :(.

Dziala bardzo szybko batka jak na ta chwile tez sie dobzre trzyma przy normalnym uzytkowaniu 12 % wyswietla mi na 8 godzin pracy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Masz wersję z MIUI polska?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja z MiuiPolska i ta w tym temacie to jest to samo ,tylko że od miuipolska jest multilang. Obecnie jestem na tej z MP i śmiga gładko elegancko , to jest beta10 tego romu wiec błędy mogą się zdarzać i jakieś fc . Zobaczymy co bedzie jutro (4.9.12) może będą jakieś zmiany .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daviteusz
Warto dodać ,że działa zmiana DPI od AsnetMIUI....można pobrać z xda w temacie asnet miui. ;)

Gdy byś mógł zapodać link to byłbym wdzięczny. W szukajce na xda nie mogę znaleźć. Co do tematów są dwa AsnetMIUI ;)

Wysłane z mojego MODECOM FreeTab 7004

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi