Skocz do zawartości
Monster69

[4.4.4][I9100] Unofficial MIUI6

Rekomendowane odpowiedzi

nemcio

jutro nowy bulid :D Bedziesz tak co dzien dodawal ?? Fajnie tylko po wyzej jakiegos Up blokowac uwielijaja konto ale co tam :D czego sie nie robi dla ukochanych userow :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szem0

jakie gappsy wgrać? i skąd je wziąść? (mam wersję miui bez pl)

gdzie jest root na tym romie? (ściągnąć z gp superuser i będzie działać?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nemcio

wgralem bez gapps bo zawsze sprawdzam co jest w systemie :) Nie tzreba gpassow bo wszystko dziala :D( market jest i sa najwazniejsze zreczy juz w srodku . Nie wiem czego jeszcze potzreba ze szukasz gappsow . Musisz wlaczyc su i uzywac wbudowanego lub jak wolisz zasac sobie supersu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szem0

ale nie mogę dodać konta google (tam mam wsyztskie kontakty itp)

potrzebuję też gmail i nie mam gp z którego korzystam często

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nemcio

wchodzdzisz w gp podajesz dane konta i wszystko ladnie przywraca ze sklepu . Nie wiem dla tgego ale wersja ML nie rozni sie niczym od Twojej dla tego tez zastanawia sie co jest nie tak :( Logujesz sie do konta mi po numerze telefonu i automatycznie synchro leci z google na mi cloud . HMMM

Instalacja najnowszego miui jest nastepujaca i nie ma tam wzmianki o gappsach czyli sa nie potzrebne bo wszystko jest w systemie . Wlasnie doczytalem :P i dodalem pelen changelog na 1 stronie.

1. Pobierz Rom : 252.51Mb>> http://miuirom.xiaomi.com/rom/u34722...0f1b10_4.4.zip

MIRROR: http://d-h.st/X3o

2. Pobierz odpowiednie recovery pod 4.4

3. Wejdź w recovery

4. Wipe data/factory reset, wipe cache partition, advanced --> wipe dalvik cache

5. Mounts and storage --> format /system

6. Install zip from sdcard (wskazujemy recovery ,potwierdzamy)

7. reboot recovery

8. Install zip from sdcard (wskazujemy rom ,potwierdzamy)

9. Reboot

10. Cieszymy się MIUI

Edytowane przez nemcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daviteusz

Wiecie gdzie jest opcja "advanced display"? Chcę przestawić na "Wideo (zimny)". Kolory są tragiczne po wgraniu innego kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nemcio

oj nie ma czegos takiego :> To ze oparte o Cm nie znaczy ze sa opcje z niego . Nie znalazlem takich opcji . Jedynie co moze Ci pomoc to opcje z kernela zarzadzane stweaks albo synapse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daviteusz

Szkoda. Na 4.8.22 była ta opcja. Mam nadzieje że zostanie wprowadzona przy następnym update :)

Czy wy też macie problem z odtwarzaczem piosenek? Piosenka zagra 1 sekundę i wywala. :/

Mam to samo.

c27e05c7c64b407a677ccd936f71fae6.jpg

Jednak wole Apollo z Cyana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szem0

up

mi też nie odtwarza piosenek standardowy odtwarzacz

ale i tak używam innego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standardowy odtwarzacz działa ale wtedy kiedy jest zminimalizowany :E No tak nie ma nic wspomnianego o GAPPS bo myślałem że każdy wgrywa gapps po instalacji romu o.O widać jedynie ja tak robie . A do polskiego nie trzeba gapps ktoś kilka postów wyżej wstawił rom z polskim językiem. Ale trzeba mieć poszerzoną partycje do niego.

Edytowane przez Monster69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi