Skocz do zawartości
General_Fajeczka

[LG G3 D855] Zażółcone kolory wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Przez telefon facet z BOK powiedział mi, że przysyłanie zdjęcia nic nie da, bo oni się kierują normami ISO. Może być tak, że jeden wyświetlacz będzie różnił się od drugiego, ale obydwa będą spełniać normę i nie będzie to uznane jako wadliwy egzemplarz. Wczoraj inny użytkownik wrzucił tu na forum zdjęcie porównawcze z 32 z 16 z Niemiec i jest to samo - 32 bardziej żółty. Jutro może zadzwonię do serwisu w Mławie, bo przez BOK za dużo nie mogłem się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie jest żadna wada. Praktycznie w każdym modelu innych producentów też się tak dzieje. Jedne ekrany mają ciepłe barwy a inne chłodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odcień widac przy porównaniu z innym telefonem, w normalnym użytkowaniu w niczym to nie przeszkadza, ale wiadomo ze każdy chce mieć. dobry produkt i nie żyć ze świadomością ze kolega ma ładniejsza biel. z drugiej strony jak ktoś ma rozbierać a nie wymieniać na inny model to wolę żółte kolory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie jest Polska, Niemcy i UK. W USA jest różnie - część ma tak, a część tak (a u nich jest tylko wersja 32 z tego co wiem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sturek

Tu znajdziecie mały programik, dzięki któremu łatwo można zmienić temperaturę wyświetlacza.

Przygotowany dla G2, bo tam były odwrotny problem czyli zbyt niebieski ekran.

Nie wiem czy działa na G3, ale powinien. Wtedy zamiast ujmować należałoby dodać niebieskiego i zielonego, bądź odjąć czerwonego ;)

Oryginalny wątek: [Tool]Screen Calibrator[Tool] | LG G2 | XDA Forums

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi