Skocz do zawartości
General_Fajeczka

[LG G3 D855] Zażółcone kolory wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również w lewym górnym rogu - pasek około 2 cm.

Po Nowym Roku wysyłam do serwisu,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-blue

mam dwie takie w G2 w górnych rogach ekranu, piszą, że to od wygrzania kleju się tak robi, powinna objąć to gwarancja, Jak się uporam z przeniesieniem danych na g3 to pójdzie na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem to samo w g2 i to w 3 roznych egzemplarzach. Serwis nie robil problemu a terz mam g3 i ten sam problem. Serwis wymienil front i mija miesiac i problem powraca ale tym razem bede prosil o nowy telefon. Zastanawiam sie w czym problem tyle tych lg mialem i wkazdym to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-blue

Ja wczoraj dostałem z serwisu g2 - wymienili ekran i ramkę. Najlepsze jest to, że to telefon firmowy... dzień wcześniej sprawdzałem wieczorem starus naprawy - w realizacji, na drugi dzień nie było mnie wpracy, przyszła paczka, dzwonią do mnie że na kwicie z serwisu - nie doszukali się usterki... napisałem do serwisu wk... czy mogę rozmawiać z kimś kto kolory rozróżnia, bo mi aż ciśnienie skoczyło. Jak dostałem telefon do domu, to się okazało, że wyświetlacz nowy, a na kwicie, oprócz info że wymienili część , adnotacja, że usterki nie znaleziono... dziwne podejście, ale dobrze że wymienili. Kupiłem w firmie na wymianę ponad 40 sztuk LG bo byłem zadowolony z G2, a tu taki skok ciśnienia, że w serwisie pracują... no ale nie ma co narzekać, naprawa w miarę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno też odebrałem telefon, z gwarancji z powodu jaśniejszej plamki w centeum wyświetlacza wielkosci 1x1 mm. Oddałem go w salonie orange skąd był telefon i co mnie miło zaskoczyło 6 dni później telefon był do odbioru. Wymienili na pewno wyświetlacz wraz z ramką, a nie wiem co z płytą główną (pan z orange sam nie wiedział) ale wszystkie folie ochronne na przyciskach, obiektywie, AF i lampie błyskowej były ponaklejane. Też tak mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VortaL

Oddaj bo tak nie może być. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy zauwazyliscie ale moim zdaniem telefony ktore trafiaja na rynek "polski ",przewaznie sa nieco innej jakosci niz te które byly wstawiane na rynek europejski. Polska , niestety to rynek zbytu gorszego sprzętu;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma ceny na stronie.

--

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Ja mam wersje kupioną z Hong Kongu i wszystko jest super tylko pękła mi ramka (znany problem) ale bateria,ekran czy grzanie nigdy z tym nie mialem problemow a telefon mam juz prawie rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jordi

Ja mam wersje z Playa 16GB i też mam lekko żółty biały, ale mi to jakoś nie przeszkadza ;0

I tak za półroku zmienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi