Skocz do zawartości
General_Fajeczka

[LG G3 D855] Zażółcone kolory wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosc specyficzny problem, a szczerze mowiac nawet nie problem, ale zagwostke.

Po zakupie G3 zauwazylem, ze gdy ekran jest wylaczony i gdy patrzy sie pod odpowiednim katem do oswietlenia wyswietlacz nabiera zgnilo zielonkawej barwy i widac na nim jakby taka czarno-zielona szachownice (kojarzy mi sie to z zle przyklejonym wsywietlaczem). Jako, ze jest to moj pierwszy topowy telefon na poczatku myslalem, ze tak dziala gorilla glass. Ale porownalem dzisiaj z G3 kumpla i on ma wyswietlacz czarny jak noc.

Zastanawiam sie czy to jest jakas wada fabryczna, a jesli tak, czy moze przyniesc ze soba jakies niemile konsekwencje w przyszlosci? Bo narazie oprocz tego, ze glowie sie nad tym co to jest, to w zaden sposob nie przeszkadza - po wlaczeniu wyswietlacza nie widac najmniejsze zmiany w wyswietlaniu w stosunku do innych G3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem szczerze że u mnie ekran pod kątem też nie jest "czarny jak noc" jak to określiłeś ale jakiś taki pomarańczowy i już kilkukrotnie zwróciłem na to uwagę. Porównywałem za to włączony ekran z innymi G3 i nie ma żadnej różnicy. Nie wiem szczerze mówiąc od czego to zależy ale faktycznie to trochę dziwne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P3ter

Mnie ta "szachownica" bardziej wygląda na digitilizer. Jest on widoczny w wielu różnych modelach, więc tym bym się raczej nie martwił.
    A co do odmiennych barw wyłączonego ekranu to może macie po prostu ekrany z różnych partii/producentów? Nie wiem jak dokładnie jest w przypadku G3 ale np. w którejś Zetce od Sony są montowane ekrany różnych producentów - gdzieś na forum jest nawet wątek na ten temat. 
    Ogólnie jeśli ekran pokazuje poprawnie wszystkie barwy, i nie ma z nim żadnych problemów to w ogóle bym sobie tym nie zawracał głowy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi