Skocz do zawartości
Rammar515

{L9}[OFFICIAL][DEVELOPMENT] - CrystalPA 8.00 - Android 4.4.4 - CRX Team

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że przed instalacją tego cuda odznaczyłem F2S, uciekłem na miui i póki przerażenie spowodowane tamtym komunikatem nie zniknie, nie biorę się za ponowną instalację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli odznaczyłeś to chyba dobrze.Nie jest to rom budowany na bazie CM Artasa(nie ma takiej informacji) więc wydaje mi się,że musi być odznaczone f2s.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

po oznaczeniu musi być jeszcze wipe, bez tego może nie pójść, jakby był oparty na cm Artasa to nie można byłoby flashować przez cwm. A swoją drogą, jaka jest baza do tego romu? nesheish xfiles z xda robił paranoid Android na androidzie 4.4.4 ale on chyba nie jest do końca stabilny

Artas's CM 11 4.4.4, SwiftKey 4.4.4 PRO, Enigma v1.05

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiadomo wipe z niezaznaczonym f2s konieczne.Nesheish faktycznie przeportował PA ale jest on dla mnie nieużywalny (chodzi o wersję Paranoid Android 4.5 Beta 2).Zresztą praktycznie prócz CM11 Artasa.Axxion i RR,romy z xda są jakieś niedorobione:PP.Czekam na OC w tym romiku a przetestuję go z przyjemnością bo zapowiada się fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

bo artas bardziej interesuje się wydajnością, a w np. nameless są dodawane funkcje użytkowe, mi tam spodobał się otg mode (widać obraz z aparatu podczas normalnego używania) , w czasie chodzenia świetna opcja, jakieś nowe animacje itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ale gdyby zrobić port jakiegoś fajnego romu na bazie CM Artasa to była by i wydajność i tzw."wodotryski".Co mi po bajerach jak rom przymula? Zauważ,że L9 demonem wydajności nie jest i wystarczy Viper+PowerAmp w tle, i już komfortowo przeglądarka nie chodzi.Jakimś tam wyznacznikiem jest Antutu i dla przykładu wyniki bez OC to ok.9200-9800,z OC (AxxionKat)12000-13000 a CM Artasa 15900.Różnicę widać.Dlatego czekam teraz z niecierpliwością na CrystalPA z możliwością OC;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

nie, źle punkty podajesz, wynik z cm jest z antutu 5, a reszta z antutu 4,ja wodotrysków nie potrzebuje, a port tamtych Romów nie byłby kłopotem. Ja mam wszystkie animacje na 0.00x Antutu v5 beta na stock + OC 1300 (1350 niestabilny) 13 300 (to była, beta, w stabilnej wersji jest jakieś dodatkowe 600 pkt), ogólnie Antutu to głównie taktowanie CPU i GPU na znaczenie, na stock jest 307 max. na namelessie miałem bodajże 9800 w Antutu 4

---------- Post dołączono o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

ja używam opery classic bez jakiś wodotrysków, ale zawsze jest płynnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze używam do testów każdego nowo zainstalowanego romu Antutu v5.0 beta1 i tylko tej wersji więc nie ma mowy o podawaniu wyników z antutu 4.Na tę chwilę moją przeglądarką jest UC Browser i lekko mi zamula na niektórych stronach,ale wtedy jak już pisałem gdy poweramp i viper działają w tle.Po podkręceniu CPU I GPU jest w sumie ok.No ale to temat CrystalPA i właśnie zabieram się za pobieranie bo jednak kusi mimo braku oc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

w nowym Antutu na stówe jest więcej niż 9800. U mnie to wygląda tak : Antutu 4 CPU max 1008 GPU 307 wynik 10000, CPU 1300 GPU 307 wynik 11500-12000, CPU 1350 GPU 384 wynik 13300

---------- Post dołączono o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

no wystarczyło by aosp + OC +xposed i miód malina, faktycznie, sorry, że nie koniecznie w temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc rom już śmiga na moim l9.Zainstalowłem za pomocą TWRP bez problemu.Pierwsze co stwierdzić muszę,że od strony wizualnej i personalizacji jest bardzo dobrze.Aplikacje przywróciłem z titanium backup i działają.Płynny i szybki.Wi-fi ok,bt i gps nie sprawdzałem.Wynik w Antutu taki jak na stockowym taktowaniu CPU i GPU w większości romów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi