Skocz do zawartości
ziomek578

Brak możliwości wejścia w recovery mode z powodu popsutego HOME

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam ten telefon od kilku lat, jakiś rok temu oddałem go mojej siostrze. Po jakimś czasie popsuł się przycisk HOME a jeszcze później moja siostra zapomniała hasła jakie założyła na telefon. Tak wiec nie moge przywrócić go wchodząc do recovery/download mode, bo do tego wymagany jest przycisk HOME. Na domiar złego komputer nie wykrywa urządzenia. Dołączam zdjęcie TUTAJ

Co mogę zrobić w tym wypadku? Chciałbym uniknąć kupowania akcesoriów automatycznie wprowadzających w download mode.

Pozdrawiam

Edytowane przez Hinec
    Poprawa tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są w markecie aplikacje, które wprowadzają telefon w tryb recovery lub bootloader. Np quick boot.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Ale jak mówisz, że zapomniałeś hasła, to to nic nie da.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Koszt USB brick to wydatek ok 10zł więc tragedi nie ma a nic innego zrobić się nie da w takim wypadku. Możesz też sam sobie zrobić taką wtyczkę i wtedy koszt maleje do max 1zł jeśli masz jakiś stary kabel :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpisz parenaście razy zły kod, odblokuje się wtedy dostęp do hasła google/pytania zabezpieczającego i może w ten sposób da rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nemo333 z tego co wiem konta gmail nie jest podłączone do telefonu. Przy 45 próbie błędnego wpisania pinu, przestałem próbować. Ale jest nadzieja - gdzieś wyczytałem, że trzeba wyczyścić przycisk z rdzy czy czegoś podobnego, także na dniach zabieram się za rozkręcanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważaj tylko na tą taśmę od Home bo bardzo łatwą ją uszkodzić :P

I na taśmę samoprzylepną na której dotyk się trzyma, odwalisz taką głupotę jak ja że się jej pozbędziesz to trudno będzie dopasować na nowo inną żeby przykleić dotyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi