Skocz do zawartości
AndropaX

tutorial Instalowanie stockowego romu/debranding/unbricking flashtoolem

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym flashtool pasek postępu stoi cały czas na "0", nie idzie do przodu. Flashowanie przez dłuższy czas zatrzymuje się na Flashing Data i po tym od razu jest skończone instalowanie FW. To info z brakiem postępu na pasku jest również potwierdzone na XDA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mezuin

A ja mam takie pytanie, czy komukolwiek z was po wgraniu jakiegokolwiek oprogramowania np. CE 1 dla Z3 głośniki zaczęły trzeszczeć? Bo ja kupiłem na allegro Z3 z brandem t-mobile , nową. Ale poprzedni właściciel musiał coś prze niej "grzebać" bo jej właśnie trzeszczały głośniki, co prawda na spersonalizowanych ustawianiech ale nie powinny to wiadomo.Nie pomogło wgranie przeze mnie na nowo oprogramowania.Oddałem więc ja do naprawy , w końcu nowa i na gwarancji jest.Naprawiono. W opisie stwierdzono,że nie ma żadnych mechanicznych uszkodzeń, a powodem "trzeszczenia" było oprogramowanie , które roztroiło urządenie.Wgrali na nowo oprogramowanie t-mobile tym razem już z tapetami , zdjęciami, filmikami, nie takie jak jest do pobrania tu z forum, czyli tylko z brandem operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem z softem Orange i wgrałem non branding. Nic mi nie trzeszczy. Wszystko działa jak należy.

Pzdr

Adam

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest sens wgrania stocka na brandowaną z3 przez T-Mobile? W sumie jest tam tylko kilka apek.

Czy chodzi o to, że aktualizacje opóźniają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

To właśnie o to chodzi że aktualizacje mogą wychodzić później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja również kupiłem z3 z brandem z T-mobile i pytanie czy jak w gram stockowego andka od sony to w razie coś mogę normalnie wgrac brand z t-mobile i bd ok? pytam bo nie chce tracic gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Gdyby się nie dało to bym nie dawał tego pliku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widać spoilerów z pierwszego posta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Na forum trwają prace techniczne i chwilowo (mam nadzieję) nie działają załączniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie poszło za pierwszym razem. Nie wiem, czy mi się tylko wydaje, ale po zmianie z brandu T-Mobile na stock telefon stał się płynniejszy.

Jeżeli ktoś będzie miał błąd "ERROR - Cannot delete C:\Flashtool\.\firmwares\prepared" to należy odinstalować i zainstalować ponownie flashtoola. Błąd pojawił się jak odłączyłem telefon podczas przygotowywania pliku w flashtoolu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi