Skocz do zawartości
krzysiek_kili

SalsaSense 4.0 [08.08.11]

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - przestajemy się kłócić :)

Nie ma języka polskiego, a obecne bugi raczej nie zostaną szybko naprawione...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurcze mam problem.

wgralem ten rom chodzi super ale nie moge dodac widgetow typu people / clock czy ktos wie w czym moze byc problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, ze wczesniej nie napisalem, ale niebardzo mialem nawet czas, bo bylem nieco zabiegany.

Sposob z aplikacja typu "auto memory" niestety nie pomogl, ale pomoglo zainstalowanie Gingerbread Ghostly SMS. Narzeczona miala podobne problemy z sms-ami od czasu przejscia do Play-a (cos u nich jest nie tak czasami, ze nie dochodza sms-y, chociaz ja osobiscie nie mialem z nimi tego problemu do czasu zmiany romu na SalsaSense - dlatego uwazam, ze w moim przypadku nie jest to wina Play-a) i od czasu zainstalowania aplikacji zarowno do mnie, jak i do niej dochodza wszystkie sms-y :) Troche uciazliwe bywa to, ze jak aplikacja wylapie sms-a i telefon, to mamy podwojny dzwiek - jakby przyszly 2 sms-y, ale chyba lepsze to, niz sms mialby nie dotrzec w ogole :)

Mam natomiast inny problem - moze ktos tez to zauwazyl... Otoz, jak ustawiam sobie alarm, to bardzo czesto jest tak, ze niby sie wlacza, ale nie ma ani dzwieku, ani wibracji (mimo ze jedno i drugie jest teoretycznie ustawione). Jak dobrze kojarze, to dzieje sie tak przy profilu z dzwiekiem, z samymi wibracjami bylo chyba okej (musze jeszcze potestowac). Kilka razy sprawdzalem wszystkie ustawienia i zarowno wibracje, jak i dzwiek powinny byc podczas alarmu...

Jeszcze odpowiedz na:

kurcze mam problem.

wgralem ten rom chodzi super ale nie moge dodac widgetow typu people / clock czy ktos wie w czym moze byc problem ?

Czasami tak bywa w SalsaSense, ze trzeba kilka razy wykonywac ta sama czynnosc (glownie wlasnie przy dodawaniu widgetow). Sprobuj tak zrobic, powinno byc okej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yorob

Mam pytanie: czy już rom jest dopracowany?? Wszystko w nim już działa?? Jest już język pl??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że od momentu wydania wersji 4.0 nic z tym ROMem się nie dzieje. Dalej brak paczki językowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki problem z romem, że nie mogę zainstalować żadnej aplikacji:mad: Pełny wipe, instalowanie od nowa romu, format karty nie pomaga. Próbowałem kilku apk i przy każdej jest zwiecha i reboot. Powórciłem na chwile do starego romu (bginger63 v.1.2.1) i tam nie ma problemu z instalacją apk. Nie miał ktoś podobnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu jest rom Bazujący na SalsaSense 4.0

[ROM][sense 2.3.3] [3 oct]GeniRus_Salsa 3.0 - xda-developers

Spolszczony na oko w 75%

Miałem go chwile

A tu Hintay Zero 0.11 (Sense 3.5 Android 2.3.5)『2011.10.3』 - xda-developers rom z Sense 3.5!! port z HTC Explorer dodano właśnie PL ale wersja tego romu to dopiero 0.11 więc na dużo nie liczcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka właśnie zainstalowałem GeniRus_Salsa i muszę powiedzieć że ten rom bezapelacyjnie u mnie wygrywa chodzi szybko i sprawnie tylko

jak na razie mam dwa zastrzeżenia jedno mniej drugie bardziej poważne

1.te bardziej poważne to ze nie ma tej zajebiaszczej pogody z zegarkiem tylko jakieś ustrojstwo społecznościowe

2.mniej DLA MNIE poważne nie działa zoom w aparacie ale z tego nie korzystam więc mam to gdzieś

teraz tak zobaczyłem że ramu wolnego mam średnio 25mb trochę cienko mam nadzieje że autor odchudzi troszeczkę ten rom ale i tak chodzi mi szybciej niż np: Elelinux

Edytowane przez Krupek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siemka właśnie zainstalowałem GeniRus_Salsa i muszę powiedzieć że ten rom bezapelacyjnie u mnie wygrywa chodzi szybko i sprawnie tylko

jak na razie mam dwa zastrzeżenia jedno mniej drugie bardziej poważne

1.te bardziej poważne to ze nie ma tej zajebiaszczej pogody z zegarkiem tylko jakieś ustrojstwo społecznościowe

2.mniej DLA MNIE poważne nie działa zoom w aparacie ale z tego nie korzystam więc mam to gdzieś

teraz tak zobaczyłem że ramu wolnego mam średnio 25mb trochę cienko mam nadzieje że autor odchudzi troszeczkę ten rom ale i tak chodzi mi szybciej niż np: Elelinux

To Piwko Zimne Poproszę :mrgreen:

EDIT: To już mój 300 Post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem kolejny błąd nie działa kalibracja czujnika g-sensor podczas ustawiania pisze kalibrowanie przerwane a co za tym idzie musiałem wyłączyć autoobracanie ekranu ponieważ wszystko co mogło się obracać blokowało się a mnie to denerwowało

Bulbacz piwko dostałeś

Edytowane przez Krupek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi