Skocz do zawartości
jotwu

tutorial Instalowanie stockowego romu/debranding/unbricking flashtoolem

Rekomendowane odpowiedzi

AndropaX

Czytać ze zrozumieniem to ja umiem, więc nie musisz mi tego wypominać, w moim poście nie widzę również żadnego naskakiwania ani czegoś w tym stylu. Nie mam za co dziękować bo doskonale wiem jak się wyłącza wymuszanie podpisu cyfrowego sterowników w windows 8/8.1 i są na to dwa skuteczne sposoby (oba testowałem) :

1. W wierszu polecenia włączasz tryb testu i restart

2. Wchodzisz w ustawienia, wybierasz opcję uruchamianie zaawansowanie, ustawienia uruchamiania i klikasz f7 jak pojawi się niebieski ekran

ten pierwszy sposób jest prostszy dlatego go podałem, w zasadzie zapomniałem tylko napisać o tym żeby jeszcze zresetować komputer i wystarczyło żebyś tylko o tym mi napisał, zamiast dawać obszerną instrukcję w której połowa kroków jest zbędna bo korzystanie z obu sposobów na raz jest po prostu zbędne. Wypowiadasz się o temacie o którym nie masz zielonego pojęcia. Piwa na tym forum zawsze były tylko i wyłącznie dobrowolne, a ich sępienie jest zabronione. Kiedy uważam że komuś się ono należy i ten post jest dla mnie pomocny to je postawiam, z instrukcji tego użytkownika nie korzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blumen

Witam mam taki problem otóż gdy jestem przy ostatnim punkcie 11 i podlaczam telefon do kabla zgodnie z pkt 11 flashowanie się nie zaczyna tzn cały czas wyświetla się okienko aby podłączyć urządzenie nie wiem co jest grane wszystko robię tak jak wcześniej jest napisane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprawdopodobniej komputer nie wykrywa telefonu. Sterowniki. Jaki masz Windows ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Dioda miga najpierw na czerwono, a potem na zielono ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie punktu 9 poradnika w pierwszym poście, czy w oknie na dole po prawej stronie (zaznaczonym na czerwono) mam zaznaczyć wszystkie pola zgodnie ze wskazówką z lewej strony, że w przypadku nie zaznaczenia urządzenie moe się nie obudzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

To jest jedna z dodatkowych opcji dla bardziej zaawansowanych, jeśli się o to pytasz to zostaw to tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie o to mi chodziło do zaawansowanych nie należę w takim razie ja mam w tym oknie wybrać tylko jaki soft ma być wgrany, a cała lewa strona nieruszana tak jak program ma ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

W lewej wybierasz soft, a prawą nie ruszasz (o ile chcesz zrobić pełne czyszczenie)

---------- Post dołączono o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Zaznaczenie wipe data oznacza sformatowanie pamięci wewnętrznej i usunięcie wszystkich ustawień, aplikacji itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tak w poprzednim pomyliłem strony zlewem wybieram soft a prawa bez ruszania dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę się wystraszyłem bo dlugo flashtool siedział na system.bin flashing data, ale najwyraźniej skoro system to trochę dłużej przetwarzał ale wszystko poszło tak jak w poradniku, wielkie dzięki tego szukałem!! czysty jak łza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi