Skocz do zawartości
miensko

Ustawienia dźwięków

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Z góry sorry za może głupie pytania, ale android to dla mnie coś nowego. :E

Problemem są profile dźwięku, które nie zapisują moich ustawień.

Na przykład ustawiam w standardowym - max dzwonek, multimedia na pół, alarmy max i bajery z dźwiękiem klawiszy, blokady etc.

W wibracjach i cichym ustawiam wszystko na 0, zostawiam sprzężenie zwrotne.

Jak pozmieniam profile np. bocznym klawiszem one same mi się modyfikują i w 'standardowym' mam np. alarm na zero, co skutkuje brakiem dźwięku budzika itp. Same odhaczają lub zaznaczają mi się dźwięki klawiszy itd.

Nie chcę tego ciągle ustawiać ręcznie czy po każdym odpaleniu telefonu:mad:

Nie mogę z tym dojść do ładu. Jakieś porady?

Edytowane przez miensko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Z tego co wiem to profile te zapamiętuja tylko ustawienia pulpitu czyli, tapeta, widgety i chyba głośność ale to chyba bo nie wiem

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

[/WARNT] - Napisz że problem pojawia się gdy zmieniasz profile czy cos Edytowane przez adevole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jest trochę dziwne albo czegoś nie rozumiem? Nie chcę, żeby telefon odtwarzał sobie lub nie dźwięki w pracy lub szkole bez mojej wiedzy. W poprzednich telefonach profil był po prostu zapamiętywany. Może jakiś program (bezpłatny)?

A temat nazywał się 'profile', tylko stwierdziłam że może się mylić z profilami wyglądu :rolleyes::E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dmin

Na początku nie rozumiałem istoty problemu, bo profile dźwiękowe same się nie modyfikują, one po prostu tak działają na Androidzie.

Zmiana profilu normalny/cichy/wibracja skutkuje zmianą głośności dzwonka i powiadomień. Głośność alarmu i media jest taka sama dla wszystkich profili, więc przy zmianie profilu na cichy budzik dalej będzie grał.

Odnośnie odhaczania dźwięku klawiszy jest podobnie - zmiana opcji dotyczy wszystkich profili, tylko w przypadku gdy jest włączony profil cichy opcja ta jest wyszarzona i dźwięk nie gra.

Niestety same profile dźwiękowe nie mają takiej funkcjonalności jak w zwykłych telefonach.

Rozwiązaniem będzie dodatkowy program do obsługi profili. Poszukaj w dziale Poszukiwania aplikacji np. http://forum.android.com.pl/f40/profile-jak-w-nokii-43318/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, trochę się pospieszyłam. Wszystko wydaje się działać ok, mimo że opcje jakoś same się zmieniały :F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x