Skocz do zawartości
leonowy

[PORT] [LB/UB] MIUI v5

Rekomendowane odpowiedzi

TPSC

Od jakiegoś czasu dostępny jest miui v6, będzie możliwe, że na zetki trafi? (najlepiej na locked bootloader też)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam

udał sie komuś zaimplementować w tym romie dodatek smart calls

mnie podmienia settings i wszystko się wykrzacza..

ok

poradziłem sobie

wgrane przez recovery smart call kk, właczenie w opcjach, następnie wgranie spowrotem settings.apk z romu miui i wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

mam pytanie czy bedzie jeszcze jakis update dla naszego Z1C, czy ogolnie juz po zamiatane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Co tydzień są aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

a gdzie sa te aktualizacje, bo na linku z 1 posta na Z1C nie ma .hehhe, były ale juz sie skończyły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Teraz pytanie czy chodzi ci o aktualizację appek bo te co jakiś czas są aktualizowane, czy też chodzi ci o aktualizację softu. Bo jeśli o soft to dwie sprawy 1.od kilku dni udostępniana jest aktualizacja z .108 na . 157 regiony CE jeszcze nie było ala lada chwila będzie 2. sony już zapowiedziało że cała rodzina Z dostanie aktualizacje do androida 5 zaczną od początku przyszłego roku. Z tym że jeśli masz brand Orange na każdą aktualizacje przyjdzie Ci o wiele dłużej czekać tak już jest z tymi brandami lepiej zainstalować czysty soft CE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale tu jest wątek o MIUI, a nie o sofcie Sony. Na polskiej stronie miui brakło ostatnio brakło wersji na z1c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Na miupolska.pl brak ale na XDA są nowe wersje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TPSC

ROM chodzi dobrze, OTA wciągnęła mi ROM na zwykłą z1(albo nie umiem czytać :D) Ale mam mały problem. Telefon siedzi na deepsleep. Mam parę urządzeń na miui a spotyka mnie to po raz pierwszy. Wie ktoś, gdzie to siedzi? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TPSC............... witam hehehh zrobilem dokładnie tak samo jak Ty. Wgrałem z XDA rom chyba 24. potem pojawił sie update no i zainstalowałem. heheh okazało się ze wgrałem z1 i wtedy poprawił się problem siedziałem od 23:00 do 03:00 i lipa . na drugi dzień wypoczęty znowu ruszyłem do walki. ogolnie nie miałem żadnego pomysłu. ale wykonałem cos takiego: podłączyłem do kompa Z1C uruchomiłem fashbool i przytrzymałem kombinacje przycisków power + volume - . trzymałem około 15 sec. nagle uruchomiło sie samo flashowanie. ufffffffffffffff. od razu lzej na sercu. spróbuj tą metodę mi sie udało daj nać co i jak. good luck!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi