Skocz do zawartości
Sildo

HTC Desire X warto kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Sildo

Witam mam okazję kupić htc desire x czytałem opinie i niezbyt jest chwalony :/ Więc czekam na wasze opinie :) Warto czy moze nie? :) Mam okazję kupic z pajęczynką na wyświetlaczu ale wszystko podobno działa :) Za 150zł :)

Edytowane przez Sildo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bierz :) Sam telefon jest spoko, już zwłaszcza za 150 zł :E Ale pajęczynka nigdy nie oznacza czegoś dobrego, nie warto się pakować w urządzenie, które ma w takim stopniu uszkodzony wyświetlacz, kilka rys rozumiem ale pajęczynka? Telefon długo na niej nie pociągnie i trzeba do serwisu iść zanim wyświetlacz całkiem się rozleci. W ogóle jak się pokazywać z takim telefonem wśród ludzi? :D Chyba że chcesz go kupić by testować, uczyć się rootowania itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon legenda...

Z HTCków to chyba najlepszy tel.do ROOTowania,experymentowania no i ROMów,których do tego tel.jest mnóstwo.

Wymień ekran, otwórz BOOTloader,wgraj Recovery,zrootuj i ciesz się szybkim sprzętem za nie duże pieniądze.

Np. Max Payne czy GTA San Andreas chodzą bardzo płynnie.Tel.dobry do gier i do wszystkiego innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mój były już telefon.Pół roku miałem uszkodzoną szybkę i nic się nie działo. Działał poprawnie. CHoć aby naprawić to trzeba wymienić z wyświetlaczem. Teraz jestem posiadaczem LG bo ma lepszą baterię. Może jakiś LG używany znajdziesz z tej samej półki ale z dobrą szybką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie debiutuje LG Fino, proponuje ten bo ma to co desire x. A z tym daj se spokój, bo w tym modelu przycisk górny zawodzi, ja tak miałem. Teraz biorę LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon godny polecenia jak za tą cenę jeśli lubisz bawić się telefonami grać albo w nim szperać to jest naprawdę dobry. Większość bardziej wymagających gier Ci pójdzie więc naprawdę warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi