Skocz do zawartości
gagex123

Pęknięty wyświetlacz, koszt i możliwośc wymiany?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Otóż chęć sprawdzenia wytrzymałości gorilla glass przerosła zdrowy rozsądek, po wielu próbach rysowania i drapania wszelkimi nożami przyszła pora na ASG (Air Soft Gun). Była ku temu doskonała okazja gdyż kolega kupił nową m4. Strzał pod lekkim kątem pojedyńczy - wszystko ok. Później kilka innych strzałów - dalej nic. Doskonały pomysł:facepalm:! Strzał z serii - 15 kulek na sekundę:facepalm:! - GG nie wytrzymało. To nić - są na allegro za 250 zł. Ale gorsza sprawa że wbiło do środka trochę LCD który wyświetla jedynie kreskę.

Gdzie można dostać LCD do defy? Ktoś coś wie?

Edytowane przez gagex123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze nabyc taki lcd u mnie w serwisie. Ale oczywiście tylko usługa wymiany. Nie moge sprzedawac części. Po wymianie robie wpis z naprawy i daje raport . Dla uzytkowników forum zniżka cena myśle tez jest oki odpisz na tego posta a powiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak: po oberwaniu wziąłem ją z ziemi - ekran czarny, przy spodzie wgniecenie (gorilla i lcd zapadło się na kilka mm do środka - nieco obawiał się o pcb). tel zareagował na dotyk wibracją, więc działał na pewno do pewnego stopnia. mogę jeszcE włożyć kartę sim i spróbować zadzwonić na niego? przy włączaniu zapala się tylko jeden pionowy rząd pikseli. Naprawa nie przekroczy wartości telefonu? Nie wiem czy jest sens płacić 500zł (sama szybka na allegro to koszt 250zł) i nie mieć pewności że wszystko będzie jak wcześniej, skoro za 600 można kupić takiego milestona. Rozumiem że skoro wpis do karty to wszystko będzie zrobione w serwisie autoryzowanym motki?

Czasem zadziwiają mnie moje pomysły....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszt takiej wymiany lcd plus panel dotykowy napewno nie przekroczy 400 pln mysłe ze to koszt ok 350 w komplecie gdybyś potrzebował Ogólnie sprawdzamy czy wszytsko jest oki nawet jesli cos sie dziej i masz gwarancje to jej nie stracisz wymieniamy wszystko co potrzebne i wysylam do Teleplanu tak wiec masz pewnosc ze bedzie dzialalo i napewno nie starcisz gwarancji mam oferte na allegro i chyba tylko ja wystawiam taka usługe!!! wiec zobacz aukcje z nazwa peirszej czesci mojego nicku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

Sorki ze nie na temat ale chcialem Ci pogratulowac hmm odwagi i zapytac sie czy moze nakręciłeś filmik z eksperymentu? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie, niestety nie mam filmu. Odwaga? Proszę cię... Mogę wrzucić ewentualnie zdjęcia. Co ciekawe włączyłem telefon i dotyk działa normalnie, mimo że ekran jest potrzaskany

Pozwolę sobie dodać komentarz o użytkowniku Teleekspert: telefon jest naprawiony i po kilku dniach używania jestem bardzo zadowolony z jakości usług serwisu:) Mogę polecić wszystkim.

Edytowane przez Krokogator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x