Skocz do zawartości
cenciak

CASE-MATE HYBRID TOUGH do GALAXY S2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę pytań odnośnie tego "etui".

Czy używał już ktoś tego?

Jak się sprawuje?

Proszę o dokładny opis bo z aukcji allegro niewiele można się dowiedzieć...

Jedna z nich (HYBRID TOUGH CASE-MATE SAMS I9100 GALAXY S2 FVAT (1633838539) - Aukcje internetowe Allegro)

Czy bardzo się różni od tej biedniejszej wersji jednoczęściowej?

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omlet

Znajomy ma, sam dotykałem i sprawiał wrażenie bardzo solidnego, miał to samo tylko w desire hd. Sam go kupię do mojego sgs2, już niedługo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie na tej aukcji zamówiłem, dzisiaj wysłane więc pewnie przyjdzie pon/wtorek to zdam relację...

Natomiast zastanawiam się czy jeszcze folii nie założyć, ale obawiam się, że będzie gorzej dotyk działał, bo w temacie folii jestem totalny świeżak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WoofeR

Ten model "etui" wydaje się pogrubiać telefon od dobre kilka mm z każdej strony... trochę przy dużo...

laurentii, gdyby folia obejmowała rysujący się przycisk to jeszcze miałoby jakiś sens, a tak... zapewniam Cie, że użytkując w normalny sposób telefon nie uda Ci się go zarysować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

WoofeR nawet nie zamierzam próbować go zarysować, natomiast często w kieszeni gdzie noszę telefon noszę również klucze od samochodu. Stąd kupiłem właśnie tego Case-Mate - przyjdzie to zobaczymy czy zda egzamin. Gdybym miał pewność, że ta folia nie sprawi, że będzie ekran gorzej wyglądał w słońcu i nie stracę na czułości to może i bym ją kupił dla samego lepszego samopouczcia, wszak 30 zł nie majątek.

Ps. Na przycisk nawet jak by chyba zrobili folię to z racji małej powierzchni chyba ciężko byłoby go przylepić no i pewnie dość szybko by odlazł.

Ps2. Apropo etui jeszcze i pogrubiania - osobiście cieszę się, że pogrubi, bo dzięki temu raz, że etui schowa do wewnątrz miejsce gdzie odstaje szkło od aparatu fotograficznego - wydaje mi się, że szybko się to małe szkiełko porysuje, a dwa, że można swobodnie kłaść aparat ekranem w dół i nie będzie się stykał z powierzchnią. No i ewentualne spotkanie z twardym asfaltem ma większe szanse na przeżycie jeśli będzie w tym kondoniku, aniżeli bez ; )

Obiecuję jak go założę to zmierzę ile przybyło Galaxemu ; )

Edytowane przez laurentii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam,

ja do swojego SGS II zamówiłem dziś właśnie to etui.

mój kolega ma założone do SGS i powiedział mi, że już telefon beton zaliczył i nic się nie stało.

miałem w rękach, ale przyznam, że ledwo to pamiętam, bo bardziej jarałem się wtedy SGS'em jedynka, niż jakimś tam etui.

w każdym razię na tej własnie aukcji zamówiłem i czekam, a kabure to swoją drogą pewnie tez kupię bo swoją SE X1 nosiłem zawsze w kaburze.

~~~~~~~~~~~~~~

dotarło.

jestem zadowolony, ładnie wygląda, pewni leży w dłoni, wydaje się już mniej delikatny, bardziej pewny.

zastanawiam się tylko czy wejdzie do kabury krusella, razem z założonym case-mate, jeśli ktoś próbował, proszę o opinie :)

Edytowane przez DarkMind

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Panowie a czym się różni ta wersja:

NOWY CASE-MATE HYBRYDA SAMSUNG i9100 GALAXY S2 FV (1727535461) - Aukcje internetowe Allegro

od tej:

NOWY ORYG CASE-MATE SAMSUNG i9100 GALAXY S2 +FOLIA (1724903452) - Aukcje internetowe Allegro

Oprócz ceny rzecz jasna i delikatnie wyglądem?!

Czy łatwo się go ściąga i zakłada?Pytam bo mam zapasową baterię lecz jakbym zawsze musiał się przy tym namęczyć to raczej podziękuję!Proszę o opinię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tough to wersja dwuczęściowa -- miękka guma + drugi ochraniacz. Safe Skin to tylko miękka guma.

Naprawdę sam nie możesz sobie znaleźć różnic używając Google lub na stronie Case Mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vasago

Proponuje zwrocic uwage na model POP ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Therion7777 ma rację, że kolega tomasov mógłby się trochę wysilic i "po- googlać"

ja sam nim się zdecydowałem na case-mate, przeglądałem stronę producenta, google a nawet youtube.

ta "Hybryda" to z tego co widze, najzwyklejszy Case-Mate Tough.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi