Skocz do zawartości
Mateusz Szpyt

Huawei Ascend G6 LTE - kitakat/ emui 3.0?

Rekomendowane odpowiedzi

a czy komuś udało się zmienić motyw? Ściągnąłem motyw z ciemną belką powiadomień, aplikacja Motywy widzi go ale po wyborze nic się nie zmieniło.

Poza tym jest też możliwość wyboru innej czcionki ale nie wiem gdzie trzeba nowe wgrać, do wyboru jest tylko default. Chyba że root do tego jest potrzebny to po zawodach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artrix

@UP Czcionki są wgrywane w motyw, ale większość działa tylko gdy zmienimy język systemu na angielski, a i tak PL znaczków nie będziemy mieć...

Przy wyborze motywy zmieniają się ikony na te, które są w motywie? Jak nie to ustaw Default i na nowo motyw, który chciałeś.

---------- Post dołączono o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

@UP Czcionki są wgrywane w motyw, ale większość działa tylko gdy zmienimy język systemu na angielski, a i tak PL znaczków nie będziemy mieć...

Przy wyborze motywy zmieniają się ikony na te, które są w motywie? Jak nie to ustaw Default i na nowo motyw, który chciałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem chyba coś pomieszane w motywie. Zmieniłem motyw na domyślny i wtedy ten sciągnięty załadował się poprawnie. Teraz mam ciemne tło po rozwinięciu belki. Jest bardziej czytelne, widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wasylu

emui 3.0 pójdzie na androidzie 4.3 i w wersji b115?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakieś nowe informacje od testujących betę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    badbar
    emui 3.0 pójdzie na androidzie 4.3 i w wersji b115?

Nie, emui 3.0 dostajesz razem z kit-katem nie możesz samego emui zaktualizowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xerro

A wiadomo coś kiedy koniec bety, i wszyscy dostaną emui 3.0 oraz czy na B127 również będzie możliwość aktualizacji do kit kata ?

Edytowane przez Xerro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    badbar

Kiedy koniec bety to nie wiem za bardzo ale jakoś nie długo. Dostać dostaną pewnie wszyscy update ale kiedy to juz zależy od operatorów jak szybko uwina się z dodaniem swoich śmieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KitKat oficjalnie dostępny!

368933d1423130493-firmware-b370-android-4-4-2-mit-emui-3-0-huawei-final-emui.png

http://www.android-hilfe.de/huawei-ascend-p7-mini-forum/658793-firmware-b370-android-4-4-2-mit-emui-3-0-huawei-final.html

Dajcie znać, jeśli pojawi się Wam opcja aktualizacji, albo czy udało się Wam go wgrać update z pliku udostępnionego na tamtym forum (i z jakiej wersji aktualizowaliście). Mi z B350 aktualizacji nie udało się zrobić.

Edytowane przez ReaderPL
    Obrazki umieszczamy w znacznikach [spoiler].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xerro

Na B127 nie działa

Sprawdzałem czy mogę zrobić aktualizację ale puki co brak wiec nadal trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi