Skocz do zawartości
Mateusz Szpyt

Huawei Ascend G6 LTE - kitakat/ emui 3.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem aktualizacji lokalnej i u mnie też nie działa. Mam B127

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I u mnie póki co nie da się przeprowadzić aktualizacji lokalnej, wersja B118

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to jest soft z p7 mini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P7 mini to zachodnio europejska nazwa G6 LTE. Tak czy inaczej te modele się niczym nie różnią (oczywiście nie licząc nazwy )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vouga

Ja wczoraj wgrywałem ten soft przy uzyciu fastboot, ale jest problem że wifi nie działa, i brakuje aplikacji, więc zrobiłem downgrade do b127 i czekam na oficjalny do G6-L11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Też wgrałem, ale najpierw na 127 wgrałem foldery z zawartością z B370 - cust i modem, potem resztę przez fastboot, ustawienia fabryczne i mam P7mini :E i wszytko działa.

W cust zmieniłem hw / normal na dt/pl (jak na sofcie t mobile) i dałem odpowiednie uprawnienia

Wifi też działa.

Przy próbie aktualizacji update.app jednak dalej wyskakuje znany błąd osm... (coś tam) failed

Ogólnie wygląd prezentuje się ładnie, zobaczymy jak w dalszej perspektywie. Na razie zauważyłem jak by się garzł, ale pobiera apki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie trzeba czekać na oficialny update dla G6-L11. Trochę szkoda bo Niemieccy użytkownicy już się cieszą kitkatem i emui 3.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Po całych dwóch dniach użytkowania stwierdzam, że wszytko działa prawidłowo. Żadnych zacięć, w Antutu nieco ponad 19000 pkt zliczył. Bateria trzyma ok. 1 dnia mojego użytkowania - wystarczy.

Aparat dostał możliwość wyciszenia migawki oraz opcje formatu: 3/4 w 8MP 16/9 w 6MP. Mniejsze tez są, ale ich nie używałem.

Teraz oszczędzanie ekstremalne wyłącza wszytko prócz kontaktów i sms-ów. Nawet launcher się zmienia :oczy:

Teraz minusy - a jakże są- wydaje mi się ze odtwarzacz gra ciut ciszej, za to radio ok, czyli głośno i wyraźnie :E

Poruszanie się po odtwarzaczu niewygodne, zakładka z albumy/wykonawca/folder ukryta głębiej, trzeba 2 razy więcej kliknąć żeby zmienić album!!! na starym była zakładka na głównej stronie.

Do wyboru są tylko dwa fabryczne motywy.

A i jeszcze nie udało mu się połączć z ruskimi satelitami choć je znajduje- może wyłączyli glonass?, nie wiem, ale i tak fiksa łapie w kilka sekund.

Niestety nie dam rady wgrać sceernów, bo jakiś błąd wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mnie się właśnie pojawił w aktualizacji telefonu

AzMT9bk.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Jaki miałeś soft, widzę że B118, ale jaki, sklepowy, wgrywany z forum?. Jak byś się podzielił.

A jeszcze jak byś zobaczył jakimś menadżerem jakie masz foldery w systemowym cust.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi