Skocz do zawartości
Mateusz Szpyt

Huawei Ascend G6 LTE - kitakat/ emui 3.0?

Rekomendowane odpowiedzi

becking

A co rozumiesz przez " instalację wszystkich aplikacji" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomi01

Czyli własnych, to czego używasz. W moim przypadku wszystko przywróciłem z Titanium Backup o ile masz kopię zapasową. no i oczywiście cała procedura z postu 33 http://forum.android.com.pl/f1570/root-i-cwm-na-nasze-huawei-g6-tylko-sprawdzone-sposoby-455383/index4.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie po jakim czasie jest standardowo dodawana aktualizacja przez Operatorów?

Kiedy można się spodziewać aktualizacji oficjalnej ze strony T-Mobile (czy ktoś może pisał do nich i mu odpowiedzieli)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Xperii U na aktualizację czekałem ok. 1 miesiąca od oficialnego udostępnienia aktualizacji. Telefon był wzięty w T-mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersję B118 ale nie mogę zaktualizować do B370, wyskakuje Error.

Ktoś może mi objaśnić krok po kroku jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maja4x

U mnie pokazała się identyczna informacja o możliwości aktualizacji online. Mam pytanie, czy wszystko po tej aktualizacji działa jak należy. Czy nie mam zacięć? Na niemieckim forum czytałam, że czasem nie widzi sim. Byłabym wdzięczna o więcej wrażeń z użytkowania telefonu po jego aktualizacji.

Z góry dziękuję

---------- Post dołączono o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

a mnie się właśnie pojawił w aktualizacji telefonu

AzMT9bk.png

U mnie pokazała się identyczna informacja o możliwości aktualizacji online. Mam pytanie, czy wszystko po tej aktualizacji działa jak należy. Czy nie mam zacięć? Na niemieckim forum czytałam, że czasem nie widzi sim. Byłabym wdzięczna o więcej wrażeń z użytkowania telefonu po jego aktualizacji.

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Generalnie trzeba przyzwyczaić się do nowego sytemu, który wg mnie prezentuje się o wiele lepiej niż emui2.0. Jedyne co zauważyłem to niestety ciut ciszej gra odtwarzacz muzyki, ale radio za to głośniej. Pewnie jakieś unijne ograniczenia, ale z dts daje radę. Generalnie wg mnie nie wyszedł im odtwarzacz. Trudniej dotrzeć do albumów bo są w drugiej zakładce. Bateria wydaje się że trzyma dłużej, wyświetlacz wytrzymał 5,5 godziny przez 2 dni użytkowania. Warto po update zrobić reset do ustawień fabrycznych a dane przywrócić kopią zapasową. Działa idealnie. Nie znalazłem też metody na ustawienie innego launchera niż stockowy - brak takiej opcji, ale to akurat mi nie przeszkadza, bo foldery są teraz pojemniejsze, a motywem można wszytko zmienić - ikony, tapetę, nawet pasek rozsuwany np na czarny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maja4x

Dzięki za te informacje, ale interesuje mnie jeszcze:

1. Czy aparat ma wyciszenie migawki?

2. Ile jest motywów?

3. Czy można ustawiać profile zachowania telefonu w różnych sytuacjach (podobnie jak w EMUI 2.0)?

4. Czy można wgrać launcher (teraz używam Apex)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hiuman

U mnie też jest ta aktualizacja online, ale po ściągnięciu wyskakuje : błąd sumy kontrolnej . Próbowałem 5 razy ściągać i za każdym razem to samo. Macie jakieś pomysły co do tej aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi