Skocz do zawartości
Mateusz Szpyt

Huawei Ascend G6 LTE - kitakat/ emui 3.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób downgrade do b118 (jest taki temat na forum) potem zainstaluj b350 a potem z niego będziesz mógł zainstalować b370 tą samą metodą.

Jak będę na komputerze to mogę napisać dokładniejszy poradnik z linkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedzcie mi czy aby zainstalować tą najnowszą wersję (mam w tej chwili V100R001C22B118) muszę zmienić na ten soft V100R001C432B118 West European ?

Czy wystarczy go ściągnąć, wrzucić na kartę i zainstalować czy jeszcze coś muszę kombinować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko tyle :) do folderu dload na karcie SD i z poziomu recovery i instalujesz. Nie wiem jaką wersję b118 miałem kiedy instalowałem b350.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hiuman

U mnie jest wersja b118 i wyskakuje że jest aktualizacja b370 ale ściąga ją z błędem . Nie wiem jaki jest powód tego błędu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie aktualizuj automatycznie tylko przez SD ręcznie wszyztkom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hiuman

A możesz dać link do romu i instrukcje jak to wgrać . Będę wdzięczny :-)

Edytowane przez hiuman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maja4x

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi odnoście aktualizacji do B370. Już ciesze się nowym softem (Kitakt 4.4.2 i EMUI 3.0.

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. I tak jak pisaliście, w tej wersji są dwa motywy, ale na tej stronie

主题 - EMUI można ściągnąć inne, dla każdego coś się znajdzie. Motywy dla Huawei Mate 7 są dla EMUI 3.0 i dla naszych G6. Z profilami dźwięku też sobie poradziłam (niestety aktualizacja pozbawiła tych, które miałam przed aktualizacją), pobrałam z google play aplikację Phone Profiles Plus, która w pełni mnie zadowala. Jeśli ktoś chce się skusić to tutaj link Phone https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.henrichg.phoneprofilesplus.

Pozdrawiam :))

---------- Post dołączono o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vouga

Pojawił się oficjalny soft do G6-l11(LTE) Kitkat 4.4.2 (EMUI 3.0) jest do pobrania update.app http://consumer.huawei.com/kh/support/products/downloads/detail/ascend-g6-4g-kh.htm?id=38361 ja obecnie mam zainstalowany soft od P7Mini(ten sam telefon) i nie wiem czy brać się za instalowanie tego gdyż nazwa softu jest ta sama co od P7Mini chociaż rozmiar paczki jest jednak troszeczkę inny no i Custom version jest inny niż w P7 Mini data uploadu softu to 23 Lutego także niedawno, jak by ktoś się odważył to zainstalować, to dajcie info w temacie co i jak.

P7 Mini V100R001C432B370CUSTC186D005

G6-L11 V100R001C432B370CUSTC432D005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majowy

Witam,

W związku z tym, że pojawiła się oficjalna wersja to mam pytanie- mogę zrobić tą aktualizację bezpośrednio na wersję G6-L11V100R001C150B113 ?

telefon od jakiegoś czasu informuje mnie o dostępnej aktualizacji do G6-L11V100R001C150B115 - mogę pominąć tą aktualizację? Czy podczas takiej aktualizacji dane i ustawienia które mam na telefonie zostają usunięte? Ta aktualizacja jest w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Nie da rady wgrać. Masz soft t mobile, które nie wydało kitkata. Pozostaje metoda przez fastboot.Masz poradnik napisany przez dawido995

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi