Skocz do zawartości
mojegygy

Tzw. Lag zasięgu po wejściu w deepsleep oraz reorganizacja procesów wewnętrznych

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry, moim problemem jest lag czy jak kto woli gubienie zasięgu za każdym razem jak telefon wejdzie w deepsleep. Wygląda to tak, że w UI jest zasięg, bynajmniej tak pokazuję, lecz tak naprawdę nie zmienia się, nie załącze internetu czy nie zmienię z 2g na 3g i na odwót, nikt się do mnie nie dodzwoni ani ja do niego. Natomiast jak zostawię ekran włączony na obojętnie jak długi czas to zasięg cały czas jest, również jak będzie odtwarzana muzyka czy na wyłączonym wyświetlaczu czy włączonym to też zasięg jest, nawet po całej nocy. Wystarczy, że chodź na chwile telefon wejdzie w tryb deepsleep i już jest brak zasięgu. Aby odzyskać zasięg, muszę wejść w dialer i wybrać jakiś numer oraz spróbować zadzwonić. Pojawia się w tedy " reorganizacja procesów wewnętrznych proszę spróbować za chwilę..." Czekam chwilę na dialerze, pojawia się komunikat " Ładowanie kontaktów sim...." wtedy zasięg na pasku powiadomień znika całkowicie i za chwile drugi komunikat "Ładowanie zostało zakończone" wtedy zasięg wraca i trzyma się do kolejnego wejścia w deepsleep. Niekiedy potrzebuję zresetować tel aby zasięg wrócił.

Próbowałem flashować v20o za pomocą metody byBridge(full wipe w recovery), lecz dalej jest tam problem.

Bootloader zablokowany, root zrobiony. Ma ktoś jakieś pomysły co mogę zrobić?

Problem nie występował dopóki nie oddałem telefonu na wymiane digitizera.

Pozdrawiam mojegygy

PS: Jest jeszcze problem z dotykiem, do tego potrzebuję osobnego tematu wg regulaminu tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy pomoże ale może spróbuj awaryjne przywracanie systemu przez Lg Mobile Support Tool.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    depot

No i jest kolejny telefon z tą ustereką. Niestety zmartwię cię kolego, ale jeszcze nikt nie wymyślił nic mądrego w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zdazylem podczas trwania watku przeszukac mnostwo for i wlasnie nic nie ma oprocz flasha ktory czasem pomaga na 2tyg

Tyle ze wydaje mi sie u innych byl po prostu brak zasiegu, a u mnie widac zasieg tylko zlagowany xd

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

EDIT: Nie ważne nie działa...

Edytowane przez mojegygy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    depot

U mnie nic nie pomogło, nawet bl i Custom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie z lagiem zasięgu jak wejdzie w deepsleep no ale...

https://imageshack.com/i/p9VOnhW4p

https://imageshack.com/i/eyISbB4jp

https://imageshack.com/i/f0WfGPJcp

Statystyki na 2 godziny!!!!!!!!!

PS: Był tutaj gdzieś jakiś temat o wyłączeniu stanu deepsleep, tylko za cholerę nie mogę go znaleść. Wie ktoś gdzie jest taki temat? Na tą chwilę tylko taka opcja by mnie ratowała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja mam teraz podobnie po wgraniu custom romu . Na fabrycznym było wszystko ok. Tylko że u mnie aby odzyskać zasięg muszę wyłączyć u wyłączyć telefon. Ktoś może znalazł sposób na ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi