Skocz do zawartości
rob.jankowski53

Lenovo S6000-H brak obrazu na tv po podłączeniu micro HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktos z forumowiczów ma równiez podobny problem z podlaczeniem tableta pod telewizor?

Próbowałem podlaczyc tablet kablem hdmi->micro hdmi i niestety nie mam obrazu na tv, na tablecie pojawi sie ikona ze podlaczono kabel hdmi i opcja ustawien i nic wiecej, zmieniam rozdzielczosc w ustawieniach, na ekranie telewizora czarny obraz, probowalem rowniez przejsciowki micro hdmi do kabla hdmi-hdmi i tez to samo. Zamowilem jeszcze inny kabel z drozszej polki i czekam az przyjdzie. testowalem przejsciowke i obecny kabel na innych tv i tez brak obrazu. Wyczytalem na angielskim forum ze niektore tablety fabrycznie wyszly z wada wyjscia tv i obawiam sie ze chyba mi sie taki egzemplarz trafil, malo tego dostalem go w prezencie, bez zadnego paragonu i na gwarancje nie mam co liczyc, jest jakis sposob aby wyswietlic obraz na telewizorze z tableta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qla123

Postaraj podłączyć się pod inne urządzenie odbiorcze. Ja w swoim tablecie na jednym z nowszych telewizorów SONY mam taki problem, lecz na projektorach, oraz innych odbiornikach telewizyjnych bez problemu wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbowałem pod monitor komputerowy LG22 podłączać z 2 wyjsciami tv hdmi i cały czas mam czarny obraz, podłączyłem do tv 40cali samsunga i tez nic, zaczekam jeszcze na droższy kabel jak przyjdzie to sprawdzę. Gdzieś wyczytałem że gniazda w tablecie są za głeboko usadzone i w tym jest cały diabeł pogrzebany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety bez naprawy w serwisie sie nie obejdzie,ja swojego zaraz po kupnie oddalem,tez kombinowalem ze kabel ze gniazdo,po wizycie w serwisie obraz pokazal sie na TV.Tylko ze ja mialem gwaracje

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, ile trwała cała procedura gwarancyjna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

kabel micro fhdmi z górnej półki dotarł, niestety potwierdzila sie wersja jak opisywał "gawel760 ", pomimo drogiego kabla nadal czarny obraz. Sprobuje sie skontaktowac z dzialem serwisu lenovo i zobaczymy jak bedzie wygladala procedura naprawy bez paragonu, we wczesniejszych postów ktos opisywal ze jak zamawial reklamacje telefonicznie to nawet nie wspmnieli o dolozeniu jakiegokolwiek dokumentu potwierdzajacy zakup czy okres gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi