Skocz do zawartości
izzychad90

Czarny ekran G1 t mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

We wtorek dostałem paczkę z nowym telefonem HTC G1. Po kilku godzinach zabawy telefonem, chciałem zmienić baterię, aby ją podładować. Wyłączyłem telefon, zdjąłem klapkę, wyciągnąłem baterie, włożyłem drugą, odpalam telefon i pokazuje mi się jedynie ekran z napisem G1 T mobile...

Czekałem nawet 30 minut i nic... Na aukcji sprzedawca napisał, że telefon jest zrootowany (osobiście nie wiem co to znaczy ale sądzę, że przerobiony )

Co mam robić w tej sytuacji ?? Jest możliwa naprawa telefonu samemu ? Ponieważ nie chcę zanosić po kilku godzinach zabawy telefonu do komisu...

Link do aukcji : HTC G1 + coś do niego (1624950304) - Aukcje internetowe Allegro

Proszę o pomoc z góry Dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakiś dziwny sposób rom ci się sypnął. Wgraj nowy poprzez recovery. Do revcovery wchodzisz wciskając i trzymając "power" i "domek" na wyłączonym telefonie. Wrzuć na karte upragniony rom. Sprawdź czy twój fon spełnia jego wymagania (wersje hboot i radia zobaczysz gdy na wyłączonym tel przytrzymasz "camera" i "power") i znów do recovery -> wipe data, wipe-> cache, wipe -> dalvik cache. Po tym "flash from sd" i zaznaczasz swój rtom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hboot - 1.33.2005

CPLD - 4

RADIO - 2.22.23.02

Nie znam się za bardzo na romach ponieważ użytkownikiem HTC jestem od wtorku :)

Może wiecie jaki ROM będzie pasował ??

---------- Post dołączono o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Wcześniej wgrany CyanogenMod-5.0.8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj donut by laszlo, albo eclair by laszlo. Całosc poprzedz full wipeem. (pierwsze 4 - data,cache,dalvik cache, sd-ext) i potem flash romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak zrobić wipa ??

---------- Post dołączono o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Wipe data/ factory reset ?

---------- Post dołączono o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Na forum nie mogę znaleźć donut lub eclair by laszlo. Możesz podać link ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi