Skocz do zawartości
jacko0o

Android 2.3 dla Motoroli Milestone 2 - doczekamy się?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno też gdzieś czytałem notkę w stylu (nie przytoczę dokładnych słów, ale sens zostanie ten sam):

Android 2.3 pojawi się dla Milestone 2 w trzecim kwartale roku. Chyba że ktoś nie chce czekać do jesieni, może skusić się na Milestone 3, które pojawi się za ok. miesiąc i będzie miało Gingerbreada na pokładzie.

Możliwe więc, że to celowy zabieg Motoroli - chcą zachęcać do kupna MM3 nowszą wersją systemu. I jeśli to prawda, to wcale bym się nie zdziwił, gdyby Piernik dla MM2 był już gotowy, tylko czekają z nim na odpowiedni moment... Choć z drugiej strony, w wątku o MM3 ktoś podaje, że ten fon będzie miał Froyo co burzy nieco powyższą teorię... :E ...choć nie za bardzo chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_

nie wiem co Wam się tak pali do 2.3. Moim zdaniem to 2.2 jest na tyle dopracowane, że niech samo google dopracuje jeszcze 2.3 bo czytam dużo opinii negatywnych ludzi co się przesiedli z 2.2 na 2.3, że niektóre aplikacje nie działają. Sam osobiście w tej chwili nie przesiadłbym się w MM2 na 2.3 bo nawigacja której używam, ma jakieś problemy z 2.3. Więcej cyferek w tym całym zamieszaniu jak namacalnych korzyści. bardziej by mi zależało na czystym (bez MotoBlura) romie 2.2 niż super-hiper-nowym 2.3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z navi póki co nie korzystam, więc chcę 2.3 ;) Poza tym powszechnie panująca opinia jest taka, że 2.3 jest po prostu szybszy. I do mnie przemawia przede wszystkim ten argument, nie jakieś nowe klawiatury czy inne pierdoły ;) Na 2.2 mój Kamyk tak zamulał, że musiałem przesiąść się na launchera, bo na stockowym interfejsie krew człowieka zalewała, że wydał tyle siana na fona, a dostał taką lipę.

A tutaj potwierdzenie:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=e2Df4kX6Wpk]YouTube - ‪Froyo (2.2) vs Gingerbread (2.3) Smartbench Nexus One‬‏[/ame]

Co prawda nie Milestone (czy nawet nie Droid), ale zawsze jakieś porównanie... Trochę mnie tylko zmieszało, że 2.3 w benchmarku wypada na wydajniejszy, ale sam benchmark dłużej odpala się właśnie na 2.3. Teoretycznie przeczy to wynikom testu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia jest taka, że każdy update coś wnosi i poprawia bugi, a w przypadku androida jest to najbardziej widoczne. Nie narzekam na 2.2, ale też nie chcę zostawać w tyle, mając mimo wszystko high-endowy telefon :P

Oraz kurna, MM3? Niech oni się uspokoją, nawet rok od premiery dwójki nie minął.

Sent from my MotoA953 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, czekamy dalej :) Zawsze to jakiś świeży powiew optymizmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Ja wierzę, że dostaniemy. Wierzę w to bardziej, niż w to, że dostaniemy działający CM7...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_

mi najbardziej w MM2 zależy, abym mógł zainstalować czysty rom, bez śmieciowych dodatków Motki.

Dlatego, mam taką nadzieję, że jak wypuszczą ten rom to odblokują, a zapowiadają to już tak długo, bootloader :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to odblokują, a zapowiadają to już tak długo, bootloader

A zapowiadają, że odblokują bootloader? ;> To by było najlepsze wyjście, ale w to akurat wierzę najmniej :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x