Skocz do zawartości
jacko0o

Android 2.3 dla Motoroli Milestone 2 - doczekamy się?

Rekomendowane odpowiedzi

O proszę, byłoby super dostać na raz 2.3 i dostęp do bootloadera :D Może wybaczyłbym Motoroli jej winy i zaniechania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś trafiłem na taką notkę:

W sieci pojawił się dokument, według którego posiadacze Motoroli Droid 2 / Milestone 2 - otrzymają swój Pierniczek zaraz po starcie Motoroli Droid 3 / Milestone 3.

Owy wcześniej wspomniany dokument - to nieoficjalnie udostępnione dokumenty szkoleniowe amerykańskiego operatora Verizon. Skoro Android 2.3 jest uzależniony od premiery Droid 3 - to warto się zastanowić, kiedy Droid 3 oficjalnie ukaże się na rynku? Według wcześniejszych informacji, nowy Droid w sieci Verizon będzie zaprezentowany 7 lipca. Niestety są to informacje nieoficjalne i nie wiadomo, czy mają jakiś związek z rzeczywistością.

Link do źródła: http://opda.pl/nowiny/sprzet/918-motorola-milestone-2-dostanie-gingerbread-po-premierze-milestone-3

Pozostaje czekać na premierę MM3 :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

To mi wyglada najwyzej na nadinterpretacje redaktora/autora tego newsa. Oczywiscie mam nadzieje, a nawet wierze, ze w koncu dostaniemy GB, ale nie sugerowalbym sie notkami, ktore tycza sie droidow. A tym bardziej, ze pojawienie sie MM3 jest watpliwe niestety.

MotoMilestone 2 & TapTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby na dokumencie jest wyraźnie napisane:

Android 2.3 excepted to be available soon after DROID 3 launch.

Jak dla mnie jest to jakiś maleńki powód do podtrzymania optymizmu :)

A skąd wiesz, że są jakieś problemy z MM3? Tzn. w ogóle ma nie być nawet Droida 3, czy chodzi jedynie o MM3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck
    Niby na dokumencie jest wyraźnie napisane:

Android 2.3 excepted to be available soon after DROID 3 launch.

Jak dla mnie jest to jakiś maleńki powód do podtrzymania optymizmu :)

Pamiętaj, że Droid 3 to nie Milestone 3. W dokumencie pisze o Droidzie a nie Milestonie. A sytuacja aktualizacji jest powszechnie znana. MM1 dostawał aktualizację z kilkumiesięcznymi opóźnieniami względem Droida 1.

A skąd wiesz, że są jakieś problemy z MM3? Tzn. w ogóle ma nie być nawet Droida 3, czy chodzi jedynie o MM3?

Chodzą pogłoski, że MM3 ma nie być w UK, ale nie wiem jak to się ma do reszty EU i czy w ogóle jest w 100%-ach potwierdzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety z tego fragmentu screena nie wynika że informacja dotyczy Droid 2/ Milestone 2. Równie dobrze pierniczek może być wydany tylko na Droida 2. Poczekamy zobaczymy, ale jakaś nadzieja jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

W każdym razie nie wierzę, żeby popełnili ten sam błąd co w przypadku MM1 kiedy to ogłaszając, że Froyo dla MM nie będzie, zostali zakrzyczani przez userów Kamieni. Chyba, że oni na prawdę lubią dostawać po du***h... Mimo wszystko czekam cierpliwie na Piernika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym zakrzyczeniem to też może być problem. Pierwszy kamyk był i jest popularnym telefonem, druga wersja niestety już nie jest "rozchwytywanym" smartfonem, także nie ma już takiej presji. Widać to zresztą chociażby po wiadomości że Milestone 3 nie pojawi się w UK ze względu na słabą sprzedaż dwójki. Tak czy inaczej przydałby się update i miejmy nadzieję że będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Mimo wszystko jest sporo osób, które cały czas pytają o update do MM2 na profilu FB Moto Europe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że co prawda MM1 ma więcej użytkowników, ale mniejsza popularność MM2 to też po części wina samej Motoroli - MM1 też miała przecież problemy z update do Froyo i ogólnie samo wsparcie producenta pozostawiało sporo do życzenia. I coś mi się widzi, że zrobili super-mega-hiper-wyczesaną MM3 i zejdzie im jeszcze gorzej od MM2 (która swoją drogą, rok temu również była niczego sobie) - także przez brak supportu. Są więc w mojej opinii niemal przyparci do muru - albo zaczną nadganiać i rewanżować się za zaniedbania (np. 2.3 i odblokowany bootloader w MM2 byłyby dla mnie zadowalającym zadośćuczynieniem :P), albo pozostaną z nimi tylko fanatyczni wyznawcy ich marki - cała reszta się od nich odwróci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x