Skocz do zawartości
jacko0o

Android 2.3 dla Motoroli Milestone 2 - doczekamy się?

Rekomendowane odpowiedzi

mkmck
    Napisano (edytowane)

Zgadzam się, Milestone 2 swoją popularność zawdzięcza sławie MM1 (a właściwie wsparciu producenta) i samej dostępności. I teraz pytanie - nawrócili się czy nie? Miejmy nadzieję, że tak.

A jeśli idzie o D3/MM3 to jeśli wsadzili w niego nowego TI OMAPa 4 (czyli tego samego co w LG Optimus 3D) - plotki mówią o tym chipie, ale o i tegrze 2 - to to na pewno nie będzie kiepski telefon. Widziałem też na jutubie, jak prezentuje się soft i wydaje się nieźle :) Wiem, że to może pierdoła, ale strasznie podoba mi się animacja przy obracaniu obrazu jak w iPhonie :D Tego nie ma żaden android :P Może jak dostaniemy piernika, to z tym ficzerem hahaha :D

Edytowane przez mkmck

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_

Droid3 wlasnie pojawil sie w USA i jest to wersja Global,czyli moze byc uzywana na starym kontynencie rowniez,wedle zapewnien Motoroli teraz uzytkownicy MM2 dostana piernika. trzeba oczekiwac ...

Sent from MM2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck
    Droid3 wlasnie pojawil sie w USA i jest to wersja Global,czyli moze byc uzywana na starym kontynencie rowniez,wedle zapewnien Motoroli teraz uzytkownicy MM2 dostana piernika. trzeba oczekiwac ...

Sent from MM2

A gdzie masz te zapewnienia?

Nie wroze Droidowi 3 sukcesu w europie...

MotoMilestone 2 & TapTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mu nie wróże sukcesu. Może i jest fajny, ale polityka firmy skutecznie go załatwi.

Zaczyna się chyba sytuacja z MM1. Dostaniemy 2.3, jak już będzie dawno 2.4...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    misk

Na XDA Developers jest wyciek 2.3 z Chin. Nie wiem jak z wgraniem tego i działaniem na MM2, ale jest działający port tego romu na Defy. Znając Motorolę do regionu CEE trafi to za 3-4 lata :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz o wycieku konkretnie pod MM2 czy pod Droida 2? Bo pod ten drugi, wyciek pojawił się już dosyć dawno...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega mówi o wycieku dla chińskiej wersji Milestone 2 ;) niedawno się pojawił na xda

Wysłane z Atrix 4G przez TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to fajnie. Skoro jest już konkretnie pod Milestone (a nie pod Droida), tzn. że się kiedyś doczekamy :) W wycieki bawił się nie będę, bo nie ma pewności że jest to wersja finalna (a np. ta z Droida 2 była bardzo kiepska). Dobrze że coś się dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak byś się nie pobawił tym wyciekiem. Z tego co wyczytałem na szybko z xda tą wersję da się zainstalować jedynie na deweloperskich kamykach (czyli tych z odblokowanym bootloaderem). Coś się dzieje, fakt. Jednak szkoda że nic nie słychać o wersji europejskiej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Tak jest, jak na razie obecnym romem z wycieku nie możemy sflashować naszych Kamieni. Ale wszystko jest na dobrej drodze chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x