Skocz do zawartości
jacko0o

Android 2.3 dla Motoroli Milestone 2 - doczekamy się?

Rekomendowane odpowiedzi

"A masz porównanie z ms2ginger?"

A no mam. W moim rankingu wypada w sumie praktycznie najsłabiej. Beznadziejne modyfikacje, zadych plusow ze zmiany softu. Zmieniajac na cm7 / miui zyskuje się świetne modyfikacje "w guście". Menu opcji zyskuje nową pozycje cm z ustawieniami. wszystko wygląda na bardzo dopracowane. Miui to juz kompletnie inna liga. Co do prędkosci to ms2ginger podobnie jak miui działa z tego co pamiętam z lekkim plusem na korzyść miui bo nie ma tych idiotycznych zawieszek blura.

@glaniu

Różnica jest bardzo duża. Największa na cm7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze miesiąc temu nawet nie śmiałem pomyśleć, że możemy choćby otrzeć się o MIUI czy CM7, a tu proszę... Ja wciąż się waham - nie wiem czy bawić się w romy czy poczekać na oficjalnego Piernika i być może odblokowanego bootloadera... :luka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck
    "A masz porównanie z ms2ginger?"

A no mam. W moim rankingu wypada w sumie praktycznie najsłabiej. Beznadziejne modyfikacje, zadych plusow ze zmiany softu.

A ja pozbyłem się wszelkich modów poza baterią jednoprocentową :) Całą resztę dograłem sam.

Oczywiście prędzej czy później wypróbuję te ROMy. Problem w tym, że mam mało czasu, a nie chce mi się bawić w dogrywanie wszelakich fixów itp, żeby to działało. Dlatego czekałem na pełną, w 100%-ach dopracowaną wersję. Szczerze mówiąc to jakoś przestałem ostatnio śledzić wątki z miui i CM7, więc nie wiem na jakim etapie są.

Tak więc co polecasz najbardziej, bo nie wywnioskowałem tego z Twojego postu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia gustu. Mi sie bardzo spodobał miui i na nim obecnie siedzę i zostanę. Chyba nawet jak juz bedzie oficjalny 2.3. jak chcesz standardowego androida to cm7 to po prostu petarda wydajnosciowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ehaw

Po zainstalowaniu CM7 wszystko dobrze działa do czasu wyłączenia telefonu. Po ponownym uruchomieniu dostaję tylko komunikat "Proces com.android.phone nie odpowiada i musi być zamknięty" w związku z czym nie jestem w stanie korzystać z gsm. Tel oczywiście ciągle prosi o wpisanie PINu po czym znowu pojawia się ten komunikat i tak w kółko, jedynie dzięki przełączeniu w tryb samolotowy da się cokolwiek z telefonem zrobić. Po kolejnej świeżej instalacji CM7 telefon znowu działa normalnie do momentu ponownego uruchomienia.

Aktualnie korzystam z wersji stable cm7 sprzed paru dni (20110921-1613-Stable-v1.0).

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ehaw

Jasne. Wrzuciłem system od nowa, double wipe i nie przywracałem wszystkich danych i programów przez titanium backup tylko wybrane i jak na razie działa. Wygląda na to, że jakiś stary program mi robił jakiś bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stało się. Doczekaliśmy tego dnia :E

https://supportforums.motorola.com/thread/50326

Gdy ktoś go sprawdzi, niech raportuje i podzieli się wrażeniami :) Jeszcze kilka dni temu rzuciłbym się na Piernika jak pies na kiełbasę, ale 3 dni temu zdecydowałem się w końcu żeby przejść na CM7.2 i nic więcej do szczęścia mi już nie potrzeba :) A na pewno nie nieszczęsnego blura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam od wczoraj, niezły kop a blur mi akurat nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x