Skocz do zawartości
tomeckiis

G3 punkty dostępu w nju mobile

Rekomendowane odpowiedzi

a może ktoś coś wie na ten temat? w innych sieciach działają mmsy? Oczywiscie ciągle mówimy o wersji 32gb 3gb ramu który nie wyszedł w polsce i chyba dlatego jest z tym problem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    madeco

Ja mam fona z brandem play a na chwile obecna kartę Orange i MMS-y mi nie działają mimo konfiguracji i wielokrotnymi rozmowami z konsultantem. Kolega też tak miał i jak skończył mu się Orange włożył kartę play i wszystko zaczęło działać. Tak że nie wiem czy jest możliwe aby brand play blokowania mms-y w sieci Orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon nie jest brandowany, ma czysty system, nie wiem gdzie leży problem, proszę pomóżcie, może ktoś miał podobny i udało mu się ustawić ? :)

---------- Post dołączono o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

mam jeszcze kolejne pytania :) mianowicie czy u Was jest sytuacja że przy wyborze kontaktu przez wpisywanie liter z klawiatury numerycznej jest problem z polskimi znakami?? np kontakt "teściowa" po wyborze 83 jeszcze jest ale gdy wpiszę 7 jako "Ś" niestety znika...

no i jak ustawić aby wchodząc do wiadomości pojawiał się ekran główny a nie ostatnia osoba z którą pisałem? Jest taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kupiłem właśnie G3 z T-Mobile, ale jeszcze przez pół roku będę używał w nim karty Play'a i za cholerę nie mogę uruchomić MMSów. O ile apn do internetu ustawił się gładko (aczkolwiek ręcznie, telefon w ogóle nie przyjmuje wiadomości konfiguracyjnych od operatora), o tyle mimo wpisywania kropka w kropkę identycznych danych do apn mms jak w poprzednim LG, wiadomości się nie wysyłają. Ktoś ma jakiś pomysł, jak to ugryźć...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób root'a, zdebranduj telefon i wgraj czysty soft na nowo. Powinno samo pobrać sobie ustawienia podczas konfiguracji telefonu. Wszelkie poradniki co i jak znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jednak jest szybszy sposób :-) Okazało się, że w apn Internet trzeba wpisać typ apn jako "default", i to załatwia sprawę MMSów :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi