Skocz do zawartości
jardin

Instalacja aplikacji na SD. Brak rezultatów po wielu wykonanych próbach

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że miliard ludzi szukało rozwiązania, ale nigdzie nie pisało w końcu czy jakiś sposób działa czy też nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WSZ

Nic nie dziala tak by to robic na luzie jak w wiekszosci modeli.

Poczekamy zobaczymy.

Wysyłane z mojego LG-D315 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    draspi
    Panowie, pozwolę sobie na mały off-topic w tym miejscu. Na tym polega biznes żeby kupując telefon określić swoje preferencje. jeżeli - w mniemaniu producentów - chcecie telefon do gier nawet takich co mają prawie 4GB to kupicie telefon z co najmniej 16GB pamięci a te są odpowiednio droższe (producent ma na nich większy zysk). jeżeli decydujecie się na telefon który fabrycznie ma tylko 4GB pamięci (ok.1,5GB dla użytkownika) to z góry jest wiadomo że nie da się zainstalować większych aplikacji. gdyby tak było (da się ale producent zablokował możliwość instalacji na SD) droższe modele by się nie sprzedawały. reasumując obrazowo kupując przysłowiowego malucha nie zapakujesz się w 6 osób na wakacje bo inaczej nie było by sensu produkować VAN-ów. Rozumiem wasz ból ale według producentów kasa musi się zgadzać. dlatego myślę że dalsze utyskiwanie na telefon kory ma służyć prostym czynnościom (dzwonienie sms internet mail proste aplikacje kalendarz itp.) jest bezsensu.

Nie do końca można się z tym zgodzić . Niedawno aktualizowałem u ojca Xperię E1 z andka 4.3 na kitkata i dodatkową funkcją miedzy innymi było dodanie możliwości instalowania aplikacji na karcie SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Posiadam od wczoraj telefon LG f70. Chciałbym zainstalować sobie gry o dużej wadze, np. Asphalt 8 lub nfs most wanted. Czy jest możliwość instalowania bezpośrednio na kartę pamięci plików obb W taki sposób, że ze sklepu Play normalnie zacznę pobierać grę? Jeżeli tak to w jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

umiesz czytać ze zrozumieniem?

wałkowane w prawie każdym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cmn

siemanko, grzebię w telefonie brata już 2 dzień, zamieniłem folder instalacji przez wiersz poleceń w adb

" adb devices

adb shell pm set-install-location 2

adb shell pm get-install-location", przy próbie pobrania apki z marketu niestety nadal wyskakuje, zbyt mało miejsca, ale z jedną (chyba) zasadniczą różnicą, jest napisane, że w pamięci zewnętrznej, nie wewnętrznej, może ktoś ma jakieś pomysły co z tym dalej zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WSZ

A jak wyglada sytuacja w ustawieniach pamieci?

Pamieci nie poznikaly ani nie podmienily sie?

Wysyłane z mojego LG-D315 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale z jedną (chyba) zasadniczą różnicą, jest napisane, że w pamięci zewnętrznej, nie wewnętrznej

niestety, ale muszę Cię zmartwić

od samego początku, bez żadnych kombinacji wyskakuje informacja o braku miejsca w zewnętrznej pamięci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaczyna powoli mnie brac komunikat brak miejsca nic nie mozna zainstalowac pozbede sie tego fona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam problem gdyż chcę sobie zainstalować GTA III, ale nie mam tyle miejsca na pam. wew. Co mam zrobić ? Mam roota i foldermount ! Proszę pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi