Skocz do zawartości
aa2006

Samsung Galaxy S4 LTE i9505 4.4.2 - delikatne lagi w niektórych aplikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

aa2006

Witam serdecznie!

Od kilku dni posiadam Samsunga Galaxy S4 LTE. Telefon ogólnie sprawuje się wyśmienicie, aczkolwiek znalazłem pewien problem, a mianowicie - w niektórych aplikacjach podczas wyświetlania animacji, przełączania kart itd. występują tzw. lagi. Problem dotyczy aplikacji Hangouts, Facebook i CM Browser. Nie są to jakieś bardzo kłopotliwe lagi, ale strasznie denerwujące.

Jeszcze do niedawna miałem SGS3 i takich problemów nie było, a po nowym flagowcu spodziewałbym się czegoś więcej. Próbowałem już instalować na nowo aplikacje, robiłem full wipe telefonu, nawet instalowałem na nowo system. Oryginalnie na moim telefonie zainstalowany był Android 4.4.2 brandowany z Playa, ale zamieniłem na niebrandowanego XEO (niby najnowszą wersję I9505XXUGNG8).

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi ci oto że touchwiz łapie lagi przy otwieraniu aplikacji itd kiedyś jak miałem s4 i kumpla s3 to miał tak samo więc to chyba normalne, teraz posiadam s4 zoom i tak samo irytowały mnie te lagi więc zainstalowałem iny launcher :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aa2006

Wydaje mi się, że to jednak nie chodzi o TouchWiz, bo przy zainstalowanym Nova Launcher (jednym z najszybszych launcherów) problem także występuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi