Skocz do zawartości
Gregs

Kiano Intelect ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

fifi88

a trzeba robić wipe po całym procesie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szok1

Mam pytanie odnoścnie karnela... czy jest jakiś na którym można podkręcić proca i gpu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregs

@ fifi88

Teoretycznie nie jest to niezbędne, ale full wipe wywala chińskie pozostałości po usuniętych aplikacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojted

Jak ktoś ma te pliki z pierwszego posta u siebie na dysku to pomógł by bardzo, wgrywając je na jakiś inny serwer. Od 25 minut ściągam ten 9mb plik i do tej pory pobrało się zaledwie 3mb.>:(

edit: sterowniki w końcu się ściągnęły ale niestety na windows 8.1 nie mogę ich zainstalować.

Edytowane przez wojted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregs

Z Win8 może być problem. Ja to robiłem na Win7.

Tu są mirrory do plików z pierwszego posta:

Shuame

ROOT

Sterowniki Intel

Tu jest sposób instalacji sterowników na Windows 8 https://software.intel.com/en-us/android/articles/how-to-install-intel-usb-driver-for-android-devices-on-windows-8

Edytowane przez Gregs
dodanie linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fykmyk

Jak zrobic full wipe? Bo trzymam power + vol +, lub vol - i nic sie nie dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregs

Przyciskasz Vol (-) i Power. Najpierw przyciskasz Vol(-) i później Power. Trzymasz jednocześnie dwa przyciski przez ok. 20-25 sek. aż pokaże się ekran Droidboot. Przyciskami głośności wybierasz funkcję i zatwierdzasz Power.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fykmyk

Oki, dzieki. Probowalem roznych kombinacji, ale chyba trzymałem za krótko. :) Gdzies pisalo ze 11 sec. Jak bede w domu to sprobuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuję tej metody na Modecom Freetab 7001 z procesorem Intel. Niestety po wpisaniu "adb root" wyskakuje:

adbd cannot run as root in production builds

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArEk335

To znaczy że nie da się uruchomić ADB w trybie roota u mnie też są problemy z sterownikami ADB i pewnie dlatego nie da się go zrootować bo tryb debugowania nie działa wtedy poprawnie bez dobrze działających sterowników,u mnie po podpięciu telefonu w trybie debugowania w Menedżerze Urządzeń przy sterowniku ADB jest pokazany żółty trójkąt czyli jest awaria sterownika ADB niestety nawet próbowałem przeinstalowywać i aktualizować sterowniki ADB jednak wywala błąd przy próbie ręcznego wskazania pliku,ten tablet ma chyba problemy z sterownikami ADB przez co nie możemy go zrootować i program do roota dlatego go poprawnie nie łączy i roota nie ma a:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi