Skocz do zawartości
Gregs

Kiano Intelect ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

A możesz mi powiedzieć jak podmienić pamięć w Kiano Intelect, mam rota próbuje edytować vold.fstab jednak tam mam tylko sdcard_ext i usbcard. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ojek

wszystko pięknie ładnie po instalacji pokazało ze root jest i niby bangla ale główie potrzebne mi to było do "xmodgames" lecz własnie xmod pokazuje ze mój kiano nie ma roota co zrobić co poprawić xD?

Kiano Intelect 10 3g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lehim

Na intelect 7 3g root zrobiony bez najmniejszych problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fan3k

Podaje link do bardzo ciekawej rzeczy:

[sCRIPT][TWEAK][ LENOVO K900 ] HeliuM2.1.2 {… | Lenovo K900 | XDA Forums

Wzrost wydajnosci na poziomie minimum 10 procent. Niech ktos sprawdzi czy u niego dziala. Na moim intelect 7 3g niestety nie dziala pisze ze podane sciezki sa nieprawidlowe. Moze wystarczy wyedytowac i pozmieniac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kotxp

Dzień dobry. Przepraszam za mój polski - używam tłumacza (Jestem z Ukrainy). Mam uszkodzony tablet Kiano inelect 8 3G. Pomóż mi znaleźć firmware i flasher. Dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mamy możliwość wgrania softu do tego urządzenia w autoryzowanym Serwisie. Możemy odebrać od Pana tablet, jednak odbiór możliwy jest na terenie Polski. 

W razie pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już mam dość serwisu Kiano. Mój miał zakłócenia ekranu dotykowego od modemu 3g - jak modem przesyłał dane to ekran "sam się dotykał" co uniemożliwiało korzystanie z urządzenia. Odesłali pisząc, że naprawili aktualizując oprogramowanie :) tablet oczywiście wrócił tak jakby nie był tknięty - usterka nadal występowała. Wysłałem kolejny raz - i znowu odesłali pisząc, że zaktualizowali soft (porównałem wersje przed wysłaniem i po odebraniu i były identyczne). Teraz trafił trzeci raz, ostatni raz bo jak teraz mi odeślą nienaprawiony to będę żądał zwrotu pieniędzy. Krótko mówiąc dziadostwo na potęgę - nic nie naprawiają, nawet nie sprawdzają tylko odsyłają do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

proszę o podanie numeru zgłoszenia reklamacyjnego oraz numeru seryjnego urządzenia w celu weryfikacji zgłoszenia. Jeśli preferuje Pan kontakt poprzez wiadomość prywatną, proszę o kontakt.

Edytowane przez Debuger
n-ty raz proszę Panie z Kiano by nie cytować w całości poprzedniego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

proszę o podanie numeru zgłoszenia reklamacyjnego oraz numeru seryjnego urządzenia w celu weryfikacji zgłoszenia. Jeśli preferuje Pan kontakt poprzez wiadomość prywatną, proszę o kontakt.

Nie, nie będę znowu podawał ponieważ to i tak nic nie da. Kontakt miły ale to co miało zostać załatwione w pierwszej reklamacji oczywiście zostało olane - nawet jak kilka razy pisałem, że za płatną wymianę obudowy miała być wystawiona faktura to i tak nie dostałem. Pomijam już moje prośby o dokładne sprawdzenie urządzenia przed odesłaniem. Co to w ogóle jest za forma załatwiania spraw z serwisem przez forum?!. android.com.pl powinno brać od Was opłatę za to, że wykorzystujecie ich do załatwiania firmowych spraw. Nie wiem kogo tam macie w tym serwisie ale jeżeli "aktualizacja oprogramowania" ma według nich pomagać na usterki sprzętowe takie jak zakłócenia EMI od anteny 3G to efekt będzie taki, że za kilka lat już nie będzie słychać w Polsce o Kiano...i chyba dobrze.

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Debuger

Notatka od Moderatora: Debuger
wykrzyk.png Może przerwę tą zmierzającą do gorszej wymianę zdań, która zresztą nie trzyma się tematu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi