Skocz do zawartości
as80

Oneplus one na azje - LTE

Rekomendowane odpowiedzi

as80

Witam, zamierzam kupić oneplusone przeznaczony na rynek azjatycki, jak to się ma do LTE w polsce? czy LTE będzie smigać w sieci Tmobile?

Ewentualnie czy jest sposób aby wgrać soft europejski i lte będzie działać?

czy ktoś to robił i podeśle instrukcję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Będzie działać

Kliknięte z 1+1 64 GB black

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sulex

Jakim prawem będzie działać? 1+1 z ColorOS na wersja Azjatycka nie obsłuży LTE w europie.

---------- Post dołączono o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

@AndropaX weź no tu wyjaśnij :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Brednie, co ma system do LTE, zainstaluj sobie cyanogenmod i będziesz miał europejski os, a moduł LTE w chinach obsługuje te same częstotliwości ci w Europie,a więc LTE działa. Sam mam chińska wersję z wgranym cyanem i LTE śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Tak jak już pisałem gdzieś indziej wersja międzynarodowa od chińskiej różni się tym że chińska nie obsługuje 2 pasm lte wykorzystywanych w ameryce północnej, w europie nie robi to różnicy.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sulex
    Brednie, co ma system do LTE, zainstaluj sobie cyanogenmod i będziesz miał europejski os, a moduł LTE w chinach obsługuje te same częstotliwości ci w Europie,a więc LTE działa. Sam mam chińska wersję z wgranym cyanem i LTE śmiga.

Nie mowie ze system ale wersja telefonu. Tak jak ma to miejsce z Nexusem 5 z Ameryki, nie działa w europie lte. Przepraszam za błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisząc częstotliwość widać nie rozumiesz istoty problemu.

Częstotliwość jest ta sama, z tym że jest w chinach używana jest TD-LTE a na całym świecie FDD LTE .

Wiele modeli telefonów na aliexpres mają tylko TD-LTE (np. XIAOMI MI4 - sprzedawany na razie jest tylko w wersji Chińskiej i LTE SPRZĘTOWO nie działa poza Chinami - wersja na resztę świata na koniec roku).

Nie wiem jak w przypadku OPO - być może on obsługuje obie technologie (nie wiem czy Azjatycki system też usługuje FDD LTE )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Jeśli nic nie wiesz to nie pisz, jest tak jak wyżej pisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

W Chinach wchodzi już także FDD-LTE obok obowiązujacego poorzednio standardu, dlatego wersja chińska oneplusa również go obsługuje. Częstotliwości także takie jak w Polsce więc wszystko działa.

Chyba warto by podpiąć wątek wyjaśniający różnice pomiędzy wersją chińską a międzynarodową z informacją że chińska działa u nas w 100%, łącznie z LTE bo ciągle powtarzają się takie pytania i zawsze znajdzie się jakiś "mądry inaczej", który sieje dezinformację i upiera się przy tym że chińska wersja nie działa w naszym kraju.

Gorzej że to moderator działu nie wie nic o tym telefonie, wypadałoby się dokształcić.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pisząc częstotliwość widać nie rozumiesz istoty problemu.

Częstotliwość jest ta sama, z tym że jest w chinach używana jest TD-LTE a na całym świecie FDD LTE .

Ty chyba sam nie rozumiesz co piszesz. A o Oneplus one z chin to wiesz tyle co nic.

Prosze bardzo :

4G::

TD-LTE: 2570-2620/1880-1920/2300-2400MHz FDD-LTE: 2100/1800/2600MHz

Oneplus one plus one 64GB 4G LTE smartphone A0001 5.5" FHD 1920x1080 FDD Snapdragon 801 2.5GHz 3G RAM 64G Android 4.4 NFC-in Mobile Phones from Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

Na nastepny raz proponuje ci milczec jak niemasz najmniejszego pojecia o temacie.

Edytowane przez lolekibolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi