Skocz do zawartości
lozohcum

kernel [D2303] Custom Kernel CWM [JB/KK] /system R/W - AKTUALIZACJA

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po wgraniu kernela z TWRP wszystko działa, tylko w telefonie wywala komunikat że dostępna jest nowa aktualizacja systemu... Mam najnowszą wersje systemu: D2303 18.3.1.C.1.13 R1B D2303 Customized CE1 1281-1548

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

U mnie ten drobny "problem" rozwiązałem w ten sposób,że za pomocą TB zamroziłem Centrum Aktualizacji ;)

yxdg57m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaś ja po wgraniu twrp wciąż mam problem z wejściem do recovery. Kiedy poprzez ADB zapodaję komendę żeby zreebootować do recovery to tel się restartuje i pojawia się czarny ekran i po chwili wraca boot do systemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mając wgrany CWM na stockowym oprogramowaniu można przywrócić TA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NIC444

Jezu blagam o pomoc caly dzien siedze zeby wgrac sobie cm 11............ wgralem kernela dla 18.3.1.C.1.13 przez flashtola wszystko prawidlowo i wgl tel wlacza sie prawidlowo wszystko ddziala nazwa kernela jest dobra ALE NIE MOGE WEJSC DO CWM !!!!!! podczas wlaczania tela wciskam volume - , telefon tylko raz zadrga i nic dalej...... uruchamia sie dalej i poprostu zwyczajnie wlacza blagam o pomoc bo mnie chyba szlag trafi

@@Wojtizq boze mam to samo

//po wgraniu twrp pojawia mi się fioletowa dioda(uznalem to za dobry znak, bo wczesniej nawet się nie swiecila), ale radosc nie potrwala dlugo poniewaz chyba z 20 razy probowalem wejsc w twrp ale nie udalo sie ani razu) pisanie postow typu wcisnij volume - czy to takie trudne? jest bez sensu nie miejcie nas za debili po prostu cos jest nie tak i proboje zdobyc od was jakas pomoc

Edytowane przez NIC444

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam to samo co koledzy wyżej. za żadne skarby nie moge wejsc w recovery. Mam roota bo udało mi sie zrobic przy 4.3 towelrootem i przez OTA zaktualizowałem telefon i root został. ale z CWM jest większy problem. Mam najnowszy soft i próbowałem juz wszystkeigo i nadal czarna du*a... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również nie mogę wejść do recovery. Próbowałem instalować różne kernele i nic to nie daje. Próbowałem też robić reboot do recovery przez adb i za pomocą aplikacji. Niestety recovery u mnie nie działa. Roota zrobiłem metodą z wgrywaniem kernela od JB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś recovery przystosowane do nowego kernela ? takie żeby można je było wgrać poprzez:

fastboot flash recovery recovery.img

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest taki problem, że po wgraniu kernela do najnowszego KK nie działa transmisja danych przez sieć. Recovery również nie działa, ale roota można zrobić robiąc flasha kernela z CM12 alpha 5, potem instalacja SuperSU i na koniec Flash kernela od KK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi