Skocz do zawartości
tomeksz5

nie działa aplikacja youtube LENOVO A850 + (PLUS)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu. Nie można zainstalować aplikacji youtube ani ze sklepu play, ani także jako pobranej wcześniej apk. Macie jakieś pomysły? tak żeby nie wgrywać żadnego innego ROMu, tylko po prostu żeby to youtube działało na moim Lenovo a850+ na oryginalnym ROMie 4.2.

---------- Post dołączono o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

dobra naprawiłem, a więc można to naprawić bez wgrywania innego romu. Robimy tak: pobieramy z google play aplikacje root explorer > instalujemy ją. Uruchamiamy ją. W wyszukiwarce tej aplikacji wpisujemy "youtube". Program znajdzie nam jakieś badziewne pliki oraz kilka folderów (u mnie znalazł 2 foldery). Teraz usuwamy JEDYNIE foldery które znalazł, nic więcej. I tyle :) teraz możemy instalować aplikację youtube prosto z google play :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    askan

A ja nie mogę sobie z tym poradzić. Wyskakuje mi błąd przy instalacji. W eksplorerze kasuje folder i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znajdź w google apkę i wgraj przez root explorer do folderu z apkami i zrestartuj tel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    askan

To nie takie proste znaleźć apke wszystko kieruje mnie na sklep. Może ktoś ma na kompie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    askan

Uzywalem tego programu i taki sam efekt. Ściagnelem apk i wgrywalem przez w/w program i wyskakuje komunikat ze program nie został pomyślnie zainstalowany. Sam nie wiem co dalej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienić rom , macie te lipne modele z Ali po promocjach to takie cyrki miały , gdyby nie wy to bym w ogóle o takich przypadkach nie wiedział.

Tu nowy rom > ROM Lenovo A850 plus jelly bean (multilanguage) | [Custom]-[updated] add the 09/09/2014 on Needrom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Zarejestrować się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    askan

Chcę wgrać nowy rom ale nie mogę zrobić backupa ponieważ na mobileuncle mam unroot i co mam zrobić ?

Edytowane przez askan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi