Skocz do zawartości
pilotpirx

LG P990 brak polaczenia przychodzacego

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem na moim LG P990 gapps-jb-20130813-signed.zip i mam problem z odebranymi polaczeniami (ja moge do kogos dzwonic ale inni juz nie (abonament chwilowo zajety,niedostepny) Moze jest jakas rada na to. bede wdzieczny za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw napisz jaki ROM wgrywałeś, bo możliwe, że złą paczkę gappsów wgrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Probowalem juz chyba wszystkich.CWM-based Recovery v6.0.2.5 (gapps-jb-20130812-signed potem gapps-jb-20130813-signed a teraz mam cm-10.1-20140216-NIGHTLY-p990.zip)Android version 4.3.1 Kernel version 2.6.39.4 Kowalski-Stable-M1 kow@lski.kernel#1 Fri Sep 6 16:10:37 Cest 2013 . Z Recovery wszystko podczas wgrywania robie Full wipe (wipe data/factory reset, wipe cache partition, advenced, wipe dalvik cache) Nie znam sie na tym, chociaz wydaje mi sie ze robie wszystko ok.Widocznie cos nie kumam. masz moze jakis pomysl :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę namieszałeś, wybierz jaki system chcesz mieć to wtedy napiszę Ci co robić konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Namieszalem, namieszalem i to jak . Z recovery co bym nie instalowal i tak zwiecha przy znaczku LG. Wiec przywrocilem za pomoca tego 2x-v10b-1300166062-nvflash do andka 2.2.2 i chce zainstalowac jakas stabilna wersie np ta cm-10.1-20140216-NIGHTLY-p990.zip. Jesli mialbys czas dla tutka dla mnie bede bardzo wdzieczny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to wersja stabilna o czym świadczy "nightly". Najpierw potrzebujesz ROOTa, później recovery CWM, możesz je zainstalować z Google Play przy pomocy aplikacji ROM Manager. Następnie wrzucasz plik z CM na telefon i instalujesz z poziomu recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzieki troche polukalem po waszych postach adam123adam i Parchu i postawilem go na cm-10.2-20131213-UNOFFICIAL-p990 Dziekuje. Nie zapomnialem o browcach fajnie ze ten temat jeszcze nie umarl. Trzymajcie tak dalej :)

Czy moze wiecie dlaczego pomimo wylaczenia przesylu danych przez siec komorkowa dalej mi codziennie zasysa i obciaza moje kato na cm-10.2-20131213-UNOFFICIAL-p990:<

Edytowane przez Preza
nie piszemy postu pod postem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi