Skocz do zawartości
tomekts

LG p990 Nie moge wgrac cm pomocy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie chce sb wgrać cm do lg P990

niby nic trudnego a jednak :)

poczytałem pare poradników posiedziałem na telefonem z parę godzin i nic Wgrywałem juz cm do takich tel jak sgs2/xperiap/xperiaj/defy/

a tu mam problem

a odnośnie chodzi mi oto ze miałem ics 4.0.4 zrobiłem sb roota wszystko ladnie zainstalowałem twr odpalam go instal from sd zaznaczam plik .zip i wyskakuje mi no found file md5 ale operacja chwile trwa po resecie tel mam reset sytemu ale nadal jest ics

nastepnie wgrałem cwm 6,0,2,5 wszystko przechodzi nie ma zandego błedu ale jak uruchomie od nowa nadal mam stocka 4.0.4

w koncu wgrałem androida 2.2.2 zrobiłem wgrałem twr/cwr wgrałem nowego bootloadera instaluje cm i po restarcie caly czas wchodzi do recovery i w twr pisze ze nie mam os :)

wiec jak mam wgrać tego cm :)

Pomocy

Edytowane przez Preza
    dodanie prefiksu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze jakiego CM chcesz wgrać? Oficjalny czy robiony przez jakiegoś developera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

official CyanogenMod Downloads (cm-10.1-20140216-NIGHTLY-p990.zip )

Wgrywałem 4.0.4 stock i zaciekawiła mnie jedna rzecz odnośnie mając androida 2.2.2 program od lg wyświetlam wersje oprogramowania V30A

Kernel to 2.6.39.4 Na tym pojdzie ten cm ?

Edytowane przez tomekts

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pójdzie, oficjalny CM wymaga starego bootloadera (takiego białego logo LG przy włączaniu telefonu), musisz wrócić do Androida 2.x np. przez NVFlash. Następnie musisz wgrać ROOTa, a później recovery CWM. Dopiero po tym wrzucasz paczkę z CM na pamięć telefonu, robisz full wipe i instalujesz nowy system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz to odkryłem :) ale dzięki za pomoc :)

w aio trzeba było klikac 4-1-2-1 a ja klikałem 4-1-1-2 i tu się schowało 5 godzin :P

teraz jak umiem to jest roboty na 5 minut nawet rota nie musiałem robic miałem tego 4.0.4 vol+ vol- w aio klikam 4-1-2-1 wgrywa sie potem recovery wgrywam zipa full wipe i gra :)

Edytowane przez Preza
    nie zamykamy tematów dodajemy prefiks Rozwiązane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi