Skocz do zawartości
Oskar Wirt

Ustawienie czasu wygaszacza ekranu inne niż 30 sekund nie zapisuje się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od paru dni próbuje znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy.Konkretnie,jakiego czasu na automatycznym ustawieniu wygaszacza bym nie ustawił,czy na 1 minute,czy na 10, a nawet na ,,Nie wyłączaj ekranu'',po przejściu do jakiejkolwiek innej funkcji telefonu,ustawienie wcześniejsze wraca na 30 sekund.Szukałem jakiegoś zapisu,czy zakładki gotowe,by potwierdzić wybrany czas wygaszacza,ale tego nie ma.Jest tylko wybranie czasu,i zaznaczenie ,,ptaszkie'',co czynie,ale to nic nie daje.Ma ktoś jakiś pomysł na ten problem?Wyłączanie telefonu,ponowne włączanie,wyjmowanie baterii,wkładanie,też przerabiałem,nic nie daje.

Edytowane przez iMoCks
    Zmieniłem tytuł wątku na bardziej zrozumiały i opisujący problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    max911

heh, takie głupie pytanie - bawisz się telefonem bez karty SIM czy korzystasz normalnie?

miałem podobny problem - wszelkie ustawienia ekranu resetowały się dopóki korzystałem z telefonu bez włożonej SIM, później wszystko zaczęło działać idealnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie głupie :facepalm: Normalnie z kartą Chciałbym by to było przyczyną.Robienie znowu od ustawien fabrycznych,nie uśmiecha mi się.Problem jest strasznie irytujący,bo kiedy telefon myślałem że już wypieściłem,wszytko ustawiłem jak chciałem,z ikonami ,tapetami, z programem GO Launcher,i z jego dodatkami,a zajęło mi to trochę,a tu taki numer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myślałem,ale nigdzie w ustawieniach opcji wygaszacza,która by ustawiała jakieś inne,dla wygaszacza,nie znalazłem.Jednak też zakładam że to ten program mógł coś mieszać.Może ktoś bardziej się zna na tym programie,też opiera się na nim, i się wypowie czy mogłem gdzieś coś przestawić.W 100% program niestety nie jest po Polsku,szczególnie dodatki.Może coś gdzieś jest do ustawienia ? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi