Skocz do zawartości
rudiszubert

Problemy z instalacją oprogramowania i CWM

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory wgrywałem już kilka razy nowe oprogramowanie różnego rodzaju , ale dziś pojawił się problem i wydaje mi się , że coś się stało z partycjami systemowymi ? Próbowałem na wszystkich dostępnych CWM-rec. ,ale objaw ten sam. komunikat : "E:error in /tmp/sideload package.zip " , albo w zależności od wersji wgrywanego softu np. "E: error in /sdcard/cm-11 NIGHTLY-calisto.zip". Próbowałem ze wszelkimi softami , które do tej pory instalowały poprawnie . Robiłem full wipe .Natomiast , dają się zainstalować poprzez CWR , różne inne wersje tego recovery .

Przez ODINa , wszystko się ładnie instaluje , a przy pierwszym uruchomieni pokazuje się napis samsung na przemian z ekranem startowym . Co zrobić , może ktoś wskazać link do softu wieloczęściowego , bo może się uda w ten sposób ?

Dodam , że nie mogę uruchomić fona , a do odina podłączam telefon od razu w trybie download i po komunikacie o odłączeniu i ponownym podpięciu , ponownie przytrzymuję Q+power .

==================================

Zainstalowałem teraz CWM ver .6 ... i po restarcie włącza się on ponownie a na dole są info. "can t mount cache rec.

can t open cache rec. , can t moun , open cache log "

==================================================

Udało mi się zainstalować przez ODIN , ale przy próbie wejścia w CWM , zwiecha na ekranie recovery . Wyświetla się ekran z opcjami do wybrania , i jeśli nacisnę przycisk wyboru , pokazuje się na tle CWM ,duży wykrzyknik i dalej nic . Jeśli nie próbuję wejść w CWM , to system startuje normalnie i fon działa , ale po prówie wejścia w recovery - zwiecha , a po restarcie , automatycznie pokazuje się znowu CWM i trzeba instalować system od nowa ???

post-122055-14255754235817_thumb.jpg

Edytowane przez rudiszubert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można zainstalować sam CWM rec. a wszystko inne wyczyścić (powrócić do oryginalnego CWM ) ? Może wtedy będę mógł wejść do recovery i zainstalować oprogramowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burnmode

Wszystko mieszasz. Jaki orginalny CWM? Masz albo stock recovery albo CWM recovery. Ale jeśli chodzi Ci o wyczyszczenie systemu i instalacje samego CWM to wystarczy po prostu sflaschować stock ROM a potem CWM i masz. Jeżeli chcesz całkowicie wyczyscić telefon włącznie z pozostawieniem stock recovery to po prostu tylko flaschujesz przez odina stocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sęk w tym że po instalacji stock. romu przez Odina , wszystko jest OK. ale tylko nie działa CWM. Można w niego wejść i to koniec , nie ma możliwości wybrania jakiej ko,wiek obcji z menu . Można się poruszać po menu CWM tylko za pomocą klawiatury , na przyciski głośności nie reaguje . Jeśli chcę wybrać jakąś pozycje , pokazuje się duży znak - wykrzyknik . Po każdej próbie wejścia do CWM , system już nie wstaje . Trzeba przez ODINa wgrać "5.0.2.6_CWM_recovery" i wtedy wszystko wraca do normy , wszystkie ustawienia i aplikacje są nie zmienione . ale tylko do następnej próby wejścia do recovery. Chodz tu na pewno o o to , że recovery nie może poprawnie się zainstalować ???? Robiłem master reset kodem , wgrywałem różne wersje stock.owe i zawsze to samo .Może jest jakiś modowany room , który można wgrać Odin.em ?

Edytowane przez rudiszubert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burnmode

Jest 'modowy" custom ROM do instalacji przez ODIN a nazywa się Arkas. Polecam wersje 1.6. Na forum w dziale modyfikacje znajdziesz informacje. Trochę wątpię w to żeby to coś zmieniło ale spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi