Skocz do zawartości
papiszka

Po skopiowaniu zdjęć z pamięci telefonu na kartę pamięci, zdjęcia znikają - Jak odzyskać te zdjęcia?

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak... Miałam zamiar zgrywać dzisiaj zdjęcia z telefonu ( z karty pamięci) na komputer.

Na początku musiałam skopiować zdjęcia z folderu znajdującym się w pamięci telefonu do folderu na karcie pamięci. Skopiowałam 150 zdjęć

kiedy proces kopiowania sie ukończył okazało się ze zdjęć nie ma ani w folderze na karcie pamięci ani w pamięci telefonu

podłączyłam karte pamięci do komputera i tam też nie ma tych zdjęć

pomocy jak odzyskać te zdjęcia

ps dodam ze te zdjęcia miały dla mnie bardzo dużą wartość i chciałam je zgrać w celu wywołania a teraz niestety zostaje mi tylko płacz :(:(:(:(:(:(:(:( chyba ze ktoś z was mi pomoże

Edytowane przez BeStionub
    Zmiana tytułu tematu na zgodny z regulaminem forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłącz do kompa i przeszukaj telefon czy jakiekolwiek zdjecia są. Troche dziwne jest że podczas przenoszenia coś się usuwa.

Tap by LG L9II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie trochę dziwne tylko niemożliwe. Gdzieś muszą być. Może je wsadzilas do jakiegoś ukrytego folderu? Pamiętasz jego nazwę? To był folder który Ty robiłaś czy już wcześniej był stworzony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

folder zakładałam na kompie kiedyś

na pewno tych zdjęć nie ma w ukrytym folderze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Ja bym sprawdzał po ilości wolnej pamięci czy są gdzieś czy nie.

Galeria na telefonie ich nie widzi? Manager plików, jakiekolwiek aplikacje korzystające ze zdjęć?

Możesz próbować programów do odzysku danych (na komputerze) ale wydaje mi się że one są tylko ukryte.

U siebie mam skopane połączenie z PC przez tryb Multimedia i gdy coś przeniosę do innego folderu to na PC to coś mi pokazuje w starym folderze ale że tego tam fizycznie nie ma to nie włączę tego ani nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi