Skocz do zawartości
Einstein001

Przejście z MixPlusa do Super all inclusive max w Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tymczasowo w Mix Plusie. Zostało mi jeszcze 5 doładowań.

I wiem, że w play jest taka opcja jak taryfa Super all inclusive max dla tych którzy przechodzą z innej sieci do playa.

Czy jest możliwość, abym mógł przejść z MIXPLUSA (doładowania po 30zł) na abonament super all inclusive max 115(czyli 95 zł razem z 850 minutami 1 gb internetem i 50% rabatem przez pierwsze 3 miesiące)?

Czy jeżeli teraz bym wykupił te 5 doładowań do plusa, nie byłoby problemu z przeniesieniem w najbliższym czasie? I jak długo trwałoby takie przeniesienie?

Bardzo proszę o pomoc i porady.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    http9

O ile się nie mylę, musisz po zrobieniu doładowań pójść do salonu plusa i najlepiej zmienić taryfę na normalną kartę. Wówczas idziesz do salonu Play'a i przenosisz numer (numer telefonu masz już zarejestrowany bo masz umowę w Plus'ie). Dostaniesz od niech nową kartę, która na drugi dzień powinna działać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

idź do salonu Playa, poinformują Cię co i jak musisz zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy już dostałeś wiadomość ale niestety nie przejdziesz do super all inclusive max :) tylko do mnp all inclusive max... (to samo co zwykle abo bez tego 1000 minut i ceny jak w zwykłym abo) ponieważ mixplusa traktują jako kartę. A super MNP All INCLUSIVE MAX (o którym mówisz) jest dla osób przenoszących się z abonamentu lub mixa na fakturę(cokolwiek to znaczy

)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak i ze byly one oplacalne regularnie,

najpierw twoj nr sprawdzany zostaje w poralu dealerskim jezeli, przejdzie pozytywna weryfikacje mozesz miec super MNP.

generalnie zosstaw swoj nr telefonu na PW zobaczymy co da sie zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam mixa w plusie wzięty we wrześniu 2009 (36 zasileń po 80zł) jak rozmawiałem z jakąś Panią przez ich tekstowe call center z 2 miesiące temu to nie było słowa na ten temat z jej strony że nie przejdę do Super MNP.

Jak rozmawiałem wczoraj że zostały mi dwa doładowana (które mam zamiar zrobić w ciagu miesiąca bo naprawde dużo rozmawiam) to sie nagle okazało że z super MNP skorzystać nie moge. Moge jedynie skorzystać z zwykłego przejścia gdzie niestety Telefon (abo za 95) który sobie upatrzyłem (SamsungGalaxyS) będzie za 599 zł a nie za złotówke. Ten Pakiet 1000 minut mi szczerze mowiąc jest zbędny. 850 z abo by stykneło. ale z takim podejściem to już straciłem szczerze mówiąc wiarę w to że będę ich klientem i muszę się nad tym poważnie zastanowić. Bo skoro oni tak chcą rozróżniać klienta bo przyszedł z abonamentu to to jest conajmniej nieetyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Clock

Ja tylko dodam, że wybierając opcję all in MAX, musimy sobie doliczyć 16 zł miesięcznie do abonamentu (właśnie za internet 1gb, którego NIE MA "w cenie") :) To taki mały (?) haczyk Play.

Te informacje ukryte są w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś Ty To wyczytał ... cena abonamentu 105 to jest właśnie 89 (stary long play) + 16 zł za internet :) Czytaj uważnie regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Clock

Nie ogarniam starego Playa (oferty Long Play), ale wiem, że jeśli w ofercie all in max podają kwotę abonamentu to należy do niej doliczyć 16 zł miesięcznie, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ogarniam starego Playa (oferty Long Play), ale wiem, że jeśli w ofercie all in max podają kwotę abonamentu to należy do niej doliczyć 16 zł miesięcznie, tyle.

mówimy o Tym regulaminie ??

http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Promocji_All_Inclusive_MAX_20-05-11.pdf

w punkcie 3cim w tabelce jest napisane

"Suma

Abonamentu i

opłaty

abonamentowej

za pakiet 1 GB"

i jest kwota abonamentu wraz z tymi 16 złotymi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi