Skocz do zawartości
Oskar Wirt

LG G 3 i słuchawki LG HBS-730 bluetooth.Jak zwiększyć moc?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam słuchawki LG TONE+ HBS-730 Niestety, działają w bardzo małej odległości od telefonu.Wszystko jest ok, gdy telefon mam w kieszeni górnej od kurtki.Gdy telefon przeniosę np do kieszeni tylnej spodni,już zaczyna się rwanie dźwięku.Dzieje się tak co 2,3 sekundy.Czy to normalne że słuchawki działąją tylko w tak małej odległości od telefonu? Wystarczy też jak obracam głowę w prawo,też dźwięk przerywa.A jeżeli to dla bluetooth normalne, czy jest jakiś program do zwiększenia mocy sygnału bluetooth w tym telefonie ? A może zmiana jakiś ustawień w telefonie? Zmieniłem już na ustawieniana tylko GSM,bez LTE i WCDM.Nie nie pomogło.

Pozdrawiam Oskar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, ja posiadam słuchawki Urban Revolt i nie mam takiego problemu, czasem się przytnie, ale ogólnie nie jest źle... Sprawdź z innym telefonem, albo inne słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Laptopem,działa bez problemu w obrębie 1.5 m.Jakby tak było z telefonem,byłoby extra.Czyli wychodzi że coś na linii telefon,słuchawki.Dlatego myślę że pytanie o wzmocnienie sygnału,może jest zasadne? A jeżeli nie to,to gdzie szukać przyczyny? Czy jakiś zainstalowany dodatkowy program,może stwarzać takie problemy? Ktoś się spotkał z takim ujemnym efektem.działania słuchawek bluetooth ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam też HBS-730 ale takich problemów nie mam. Mogę śmiało położyć telefon na stole i swobodnie poruszać się po pokoju. Słuchawki masz oryginalne?

Ps. Czy możesz ich wyciszyć przyciskiem na słuchawkach? U mnie się do końca nie wyciszają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki mam oryginalne.Co do wyciszania,mogę wyciszyć do końca.Tymi po lewej stronie,gdzie jest słuchawka.Tylko jak robię to za szybko,to nieraz chwilowo pojawia się ciche pikniecie słyszalne w słuchawce,i wstrzymuje się ściszanie,ale po chwili idzie dalej.Po prawej przeskakuje do następnego utworu,bądź do poprzedniego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź tryb tylko audio w ustawieniach BT. Możesz też sprawdzić np. w sklepie inny model - może te akurat "nie lubią się".

tnfNnik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach Bluetooth mam ,,Dźwięk połączenia-Użyj do dźwięku połączenia'' i drugie ,,Media audio-Użyj dla funkcji audio multimediów'' Piszesz o tym drugim, by tylko zaznaczyć? Jeśli tak,to wtedy pozbywam się możliwości odpierania połączeń przychodzących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi