Skocz do zawartości
Artisto

Telefon w dziwnym stanie - brak SIM i dialera, problemtyczne USB.

Rekomendowane odpowiedzi

No więc kolega chciał by przywrócić jego telefon jakoś do życia. Nauczony doświadczeniem z moim telefonem - i patrząc na syf od Oragne na jego urządzeniu - pierwsze co pomyślałem to CustomROM.

Ale kochany pomarańczowy zabrał możliwość odblokowania BL.

Jednak na ratunek przyszły ROMy oparte na stocku i dające się wgrać bez odblokowania BL.

Konkretnie - [ROM][J][LB/UB]●►AlienRom™… | Sony Xperia Miro, Tipo (Dual), J, E | XDA Forums

Wszystko szło ok, telefon zrtoowany, CWM wrzucone - ale wejście w niego było na przypadek.

Jednak kiedy się w nim znalazłem - dalej zgodnie z instrukcją z pominięciem wyczyszczenia partycji systemowej... :facepalm1: pisze "below" zrozum "above"

No generalnie coś się wgrało, ale bez kernela jeszcze którego zapomniałem pobrać. Telefon uruchomiony ponownie, system ruszył - ale dosyć upośledzony.

Nie ma aplikacji dialera, czyli nie ma jak dzwonić. Nie wykrywa karty SIM. Do tego nie można go teraz dobrze zrootwać by przywrócić CWM i teraz poprawnie wgrać system. Komputer nie widzi telefonu jako pamięci masowej - jednak flashtool tak.

Jaki ratunek z tej sytuacji? Na moim LG da się wrzucić ROM przez kdz i wszystko się ładnie zeruje i przywraca nawet z najgorszego gówna, czy Sony ma tę opcję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szelma

PCCompanion>support zone>napraw telefon.Ja jednak polecam FlashTool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi