Skocz do zawartości
radzix27

Pliki z telefonu nie chcą się skopiować przez USB na komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zmiany ROM'u i chciałbym zrobić kopię zapasową całej pamięci użytkownika, aplikacji. Zrobiłem więc backup przez Titanium Backup, podłączyłem telefon przez kabel USB do komputera w trybie MTP i rozpocząłem kopiowanie. Po kilkunastu minutach widzę, że kopiowanie się zakończyło, ale niestety (między innymi) folder Titanium Backup po skopiowaniu jest pusty, a niektóre foldery zostały całkowicie pominięte. Próbowałem również wejść do folderu, zaznaczyć całą zawartość, skopiować i wkleić na PC, niestety nic się nie dzieje, pliki nie chcą się kopiować.

Debugowanie USB włączone.

Co radzicie?

Edytowane przez radzix27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czasem jak jest debugowanie USB to moze nie wykrywac telefonu na PC.

Mozesz wylaczyc debugowanie na czas kopiowania i zobacz.

Od siebie moge polecic zrobienie backupa za pomoca LG Backup.

Dziala swietnie i porownywalnie do backupa z recovery, wiec titanium juz tutaj nie jest potrzebny.

Jesli zrobisz backupa, i zmienisz rom to aplikacje wraz z ustawieniami zostana przywrócone, jednak po zmianie romu dezaktywuja sie opcje przywracania ustawien telefonu, ale to zrozumiale oraz inne mniej wazne funkcje do przywrocenia.

Ale aplikacje i inne wazne punkty backupa sie przywroca, tak wiec polecam zrobic to ta metoda jesli z titaniumem ci nie wypali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłączenie debugowania nic nie dało, dane nadal nie chcą się skopiować. Dlaczego LG nie dało opcji pamięci masowej, to był najwygodniejszy tryb chyba dla wszystkich.

LG Backup - chodzi o aplikację na telefonie, czy wykonanie backup'u poprzez PC Suite? Czy plik z backupem będzie można skopiować na PC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem twojego zdegustowania :rolleyes: hehe

Zawsze mozesz wlaczyc pamiec bezprzewodowa wifi, i potem w moj komputer wpisujesz //G2 i masz pamiec wewnetrzna.

Tak chodzi o aplikacje LG Backup w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi